Po vynesení rozsudku rodina Petersonovcov zápasí s rozhodnutím súdu a Michael nachádza útechu v nečakanom priateľstve tisíce kilometrov ďaleko. (HBO Max)

warrenur

Prva epizoda, pri ktorej som sa ako divak citil "v pohode"...totiz, ze mnou nikto nemanipuluje a ani ma niekto ucelne "nenasiera". :) Tektokrat i "francuzska" linia bavila. Chudaci hudobnici v nahravacom studiu. Som zvedavy, ci prepukne vasniva romanticka vazenska idyla. V tejto epizode to bol zatial iba "prstek". :) ()

castor

I když padl rozsudek, další zkoumání případu diváka znovu vtahuje do dění. A stále nahlodává naše vinen či nevinen. Stále tu máme několik časových os. Tentokrát nejvíc události z vězení i ty před osudným večerem. Michael dostal soukromou celu, protože je slavnej, a taky právě kvůli tomu schytal nakládačku. Jsme půl roku po vynesení rozsudku. Děti rozprodávají majetek, aby byly peníze na právníka, Michael si dopisuje se střihačkou dokumentu, která mu zároveň posílá knihy. I když jsme zase dál, tvůrci nás pořád dokáží udržet v napětí, nejen zajímavou sondou do amerického právního systému. Odvolání nakonec nevyšlo, je jasné, že jsou před ním další měsíce/roky čekání. Možná je zkrátí francouzská návštěva. ()

Anderton

Srdcom Bijúceho srdca je Michaelov pobyt vo väzbe a zároveň postprodukcia a premiéra dokumentu o jeho procese. Nie je to tak zaujímavé ako samotný súd, ale zároveň je to zase niečo iné a seriál v druhej polovici sa vydáva iným smerom. Neviem, či Michael tiež prešiel v realite cez všetky možné klišé filmov z väzenia ako jeho fikčná verzia a ani to, či sa filmári stále tak hádali, ale na obrazovke to na mňa príliš nefungovalo. ()