Wahl Street

USA, (2021–2022), 6 h 37 min (Minutáž: 23–26 min)

Radiq

Je to hlavně poplácávání po rameni a Markova reklama (na všechno... a že toho je!), ale nutno uznat, že ten kluk ušel od dob New Kids on the Block nebo Marky Marka dlouhou cestu. Když teď vidím tohle, tak je mi jasné, že když hrál sám sebe ve Vincentově světě, nebylo to tak daleko od pravdy. A jako nestydím se říct, že ten člověk má můj obdiv - tím, že se nezastaví, dává do svého podnikání všechno a je natolik houževnatej, že stíhá i natáčení filmů. Díval jsem se na to spíš tak z nudy a ono vám to ani nic zvláštního nepřinese, ale hodilo se mi to jako taková jednohubka, když jsem zrovna něco žral. Ale chápu, že pro hodně lidí to může být silně inspirativní. Druhá série je ve znamení padesátky (cože? mu je 50 let a vypadá takhle?!?!), mrtvé maminky a Otce Stu. Jinak to je vlastně úplně stejné, jak ta první. Kupodivu mě ale pořád docela bavilo na to koukat... i když někdy Mark Wahlberg působí trochu namachrovaně... ale přesto si pořád zasluhuje hory respektu. A hlavně pořád přichází s novými a novými příležitostmi a nespokojí se s tím, že je něco skvělé, když to může být ještě lepší. ()

Bratyslavcan

Mal som z toho pocit, že seriál vznikol, aby Wahlberg urobil dobre svojmu egu. Prvé tri diely mi prišli zaujímavé, no nič extra. Od štvrtého diela s príchodom korony to už bolo lepšie, záživnejšie. Nebavilo ma Markovo stále poučovanie, či už divákov, ľudí okolo seba, alebo rodiny. Seriál je až otravne poučný. Pre budúcich podnikateľov zas môže fungovať motivačne. V dokumente si dosť protirečil: v jednom diele sa chválil, že 160 dní nemal kvapku alkoholu, no v nasledujúcom mal v ruke pohár vínka; Požiadal človeka, ktorého ospevoval, aby mu urobil analýzu firmy, do ktorej chcel investovať. Daný človek mu dal výstrahu nech do toho nejde a Mark jeho varovanie total odignoroval; Urobil značku oblečenia pre každého s tým, že je jedno odkiaľ pochádzaš bla bla bla a obyčajné tričko stojí cca 50 eur. Nebyť covid pandémie, by ma seriál vôbec nezaujal. ()

Vanchovi

Mark je jeden z mojich obľubených hercov, tak som bol zvedavý na tento pohľad do zákulisia. Prakticky sa pozeráme na to, ako Mark riadi alebo začina niekoľko nových firiem a ako ich všetky zvláda riadiť, aký vplyv na to mala korona a podobne. Určite nechcem znehodnocovať to, čo robí, ale povedal by som, že pri propagácii jednotlivých firiem mu pomáha prevažne meno, ktoré si urobil vo filme. Niektoré biznisy sú zaujímavé, niektoré absolútne nechápem (CardBoyz s jeho synmi). Mark dokáže povedať, že je z niečoho nadšený a pritom sa tvári presne opačne, takže ťažko povedať, nakoľko je to úprimné. Jediné skutočné nadšenie som na ňom videl, keď mu došli prototypy botasiek v poslednej časti, ()

M.i.k.e

Dokumentární minisérie,která nechává lehce nahlédnout do života Marka Wahlberga,který se tu ukazuje nejen jako herec,ale také jako byznysmen.I ldyž jde primárně o selfpromo a masáž Wahlbergova ega,je celkem zajímavé sledovat kolik toho má rozjeto a nebo se snaží rozjet (i když jste nejspíš o žádném jeho byznysu nikdy neslyšeli) a to včetně dopadu pandemie.Díly jsou krátké,takže jde spíš o jednohubku,která zase nejde extra do hloubky,nicméně výhodou je že díky tomu se divák ani nestihne nudit.Pro někoho to teorericky může sloužit jako inspirační video.I když těch lidí bude asi minimum.Primárně to docení spíš Wahlbergovi fandové...60% ()