Maureen Deitzová (Meg Fosterová) se stala svědkem brutální vraždy svého manžela. I po osmi letech stále bojuje s touto hrůznou vzpomínkou a prostředkem úniku se jí stává cvičení. Uvědomuje si však, že v jejím životě chybí cit a láska. Proto se zaplete s Mikem Witherspoonem (Frederic Forrest). Díky několika náhodám se do rukou Maureen dostanou informace o identitě vrahů. Prostřednictvím televize a novin se pokusí vrahy odhalit. Svědkové vraždy jsou však postupně odstraňováni. Maureen chce ale odklýt tajemství, které se zdá být mnohem děsivější než její skryté obavy. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Arsenal83

Hej, mal som z toho skryté obavy a tie sa potvrdili. Spotená pani v strachu z násilníkov na 5 minút mi zážitok z hodiny a pol neprinieslo, pretože zvyšok je céčková zábava založená na nudných dialógoch a kulisách ako z roku 1939 a nie 1993. Možno preklep, ale ešte aj aféra Gliwice 39 bola lepšie natočená. ()

raduna01

Maureen Deitzová se stala svědkem brutální vraždy svého manžela. Po několika letech se jí náhodou dostanou do ruky informace usvědčující vrahy. Pokouší se odhalit tajemství, které se zdá být mnohem děsivější než její skryté obavy. ()

John80

Vražda manžela spred 8 rokov donúti manželku nájsť jeho skutočných vrahov, ktorých videla aj na vlastné oči Thriller, Dráma 3* ()