Na padesáté výročí slavné rozhlasové hry Orsona Wellese Válka světů, která vzbudila kdysi mezi Američany takový poprask, je vysílána znovu. Reprízu zachytí kosmická loď skutečných Marťanů a dramatizaci považují za líčení skutečných událostí, v důsledku čehož se rozhodnou jít svým marťanským druhům na pomoc. Problém je v tom, že přistanou právě na Halloween a všichni jejich podobu považují za maškarní převlek. (Hans.)

corpsy

Závan 80. rokov, v tých 90. Ono vlastne snímok sa v ôsmej dekáde aj točil, ale na plátna mu to trvalo takmer dva roky. A poviem vám, že nič sa tu nesprasilo, ani po stránke formálnej a ani po tej obsahovej. Byť vo veku hlavných detských hrdinov, asi som nadšený. ()

honajz2

Sci-fi pro děcka, která má dobrý nápad, ale mdlé gagy a ústřední postavy mimozemšťanů, které se tvůrci snažili vyobrazit jako co nejvíc "cool", až už je to ale moc a většinu času spíš otravné. Celé je to ale takové nevýrazné, jelikož jsem to sotva dokoukal a už teď si z toho pamatuji snad jen dvě scény a vzhled mimozemšťanů (byť v souvislosti s ním jsem rád, že se toho nezalekli a mimozemšťanů je tam dost a co chvíli, když už je ta zápletka postavená na nich), ale jinak to je opravdu podprůměrná sci-fi, která za jedno zhlédnutí možná ani nestojí. Ale musím pochválit, že k tomu existují slovenské titulky, protože to se na to pak dívá značně příjemněji než s anglickými. 2* ()

vitekpe

Divim se, ze to neni kanadsky...napad je docela fajn, je to kazdopadne spis pro deti, postavy jsou tam docela ok, ale i presto je to cely takovy divny. Alespon z meho pohledu. A navic cca od pulky uz to zacina docela slusne nudit. Skoda, myslim, ze je to trosku nevyuzity potencial. Na druhou stranu mi neni devet, takze vlastne tezko rict...slabsi prumer. ()