Morčauta PuiPui

• Japonsko Pui Pui Molcar (viac)
TV spot
Animovaný / Komédia / Rodinný
Japonsko, (2021–2022), 1 h 12 min (Minutáž: 3 min)

Jsou to morčata! Ne, počkat – jsou to auta! V seriálu natočeném technikou fázové animace zažívají roztomilá, chlupatá morčauta spoustu zábavy a dobrodružství. (Netflix)

TV spot

zdepapepa

Na Festivalu Fantazie 2021 jsem měl čas jen na pár přednášek a jsem moc rád, že jedna z těch, kterou jsem si vybral, byla právě k tomuto pořadu. Do té doby Pui Pui Molcarem nedotčen jsem rád, že linie SeriesConu může prezentovat i věci jako je tato. Díky těmto Morčautům jsem se vrátil do dětství. Na doby sledování Cartoon Networku, kde v jednom kuse běžely kraťasy a zároveň i na doby sledování Snídaně s Novou, kde se vždy mihl nějaký ten cartoonový kraťas (jestli tomu tak je i dodnes netuším). Morčauta jsou na dnešní dobu ideálně krátká, přesto úderná, vtipná, dobře stop-motionově naanimovaná a přístupná všem věkovým skupinám. Kdo by to tedy měl vidět? Fanouškové morčat. Fanouškové vzácného střetu klasicky cartoonovsky bláznivých konceptů se zábavou pro celou rodinu (rozhodně doporučuji koukat ve více lidech). A v neposlední řadě i majitelé Netflixu, kde je tento seriál aktuálně k sehnání. PUI! ()

Sylviiik

Ona je to strašná chujovina :D Ale je to tak geniální, že to prostě nemůžu hodnotit jinak než kladně. Autíčka jsou dokonale roztomilá, každá epizoda skrývá nějaké ponaučení a je to skvěle vymyšlené. Jééé, mrkev!... ()

SamanthaM.M

Uletene japonske morcacie auticka v kratkych rozpravkovych epizodach. Kazda ma iba 2,5 minuty a nejake ponaucenie pre male deti, ale milujem morcata, molcars su neuveritelne roztomile a ohromne ma to bavilo. Da sa vidiet na Netflixe. ()