Victor Martin je bývalý testovací pilot NASA, který je často vídán, jak uhání kolem Palm Springs ve svém historickém kabrioletu Porsche se svým nejlepším přítelem Salem v závěsu. Jeho život se změní, když mu odeberou licenci na závody dragsterů a zabaví mu auto. Když je nucen poprvé jet veřejnou dopravou, potkává svůj naprostý protiklad Caroline a znovu se učí orientovat v lásce a životě, když se postaví proti novému státnímu zástupci, aby získal zpět svůj řidičský průkaz a auto. (Televize Seznam)

Lacike

Zase som sa nechal ojebať hviezdnym hereckým obsadením a vôbec sa mi to nepáčilo. Serafini je tragéd bez ohľadu na to, či točí akčniak alebo komédiu. 1/10. ()

Johnny.ARN odpad!

S filmami o geriatrikoch sa nejak roztrhlo vrece. A ani jeden ma nabavil. Chcel som pôvodne len za to auto, ale nebolo ho tam dostatočne množstvo. ODPAD! ()

Marze

Nostalgicka romanticke komedie pro geriatricke  fanousky Star treku. Sledovat je to mozne jen s velkou porci loajality s postavou Shatnera. Vubec film si nezaslouzi vsechny ty talenty, ktere v nem hraji. Je to pojato v sitconovem stylu. ()