Godzilla: Bod singularity

Haruka naru iedži (E01)

(epizóda)
  • Japonsko Haruka Naru Ieji (viac)

Všeumělové Jun a Haberu pátrají po tom, odkud se bere hudba, která se line z prázdné vily. Její zdroj sice objeví nedaleko, ale tu samou písničku slyší i Mei. (Netflix)

FildasCZ odpad!

Ze začátku mi to přišlo, jako dobře zpracované anime i postavy, ale opravdu nerozumím tomu hodnocení. Začínáme  dlouhá pauza nic se neděje a nějaká hudba, které se v průběhu dílu opakuje signál, který stopují. Týpek, co tam stále pobíhá. Stále se tam povídají a povídají a vlastně já už měl po 5 minutách jasno, tak jsem si říkal no, ale co když se to rozjede 15 minut a stále nic. Tu a tam nějaká zpráva, nějaký stařík. Vlastně pro mě to bylo tak prázdné anime, že si z toho nic nepamatuji.  Říkal jsem si zda jsem si nesplet anime, a nebo co se děje, že se nic neděje. No a tak čtu, že pro pochopení anime je potřeba vysoké iq. Aha, tak to jsem netušil, že když se nic neděje, že potřebuji iq, abych věděl, že se nic neděje.  Bylo to tak utahané, že jsem to vzdal a nedokoukal. Tak jsem posunul až na konec a na konci už asi se něco objevilo, ale kvůli tomu nebudu ztrácet další minuty svého času.  Viděl jsem různé odpady anime, které jsem dokoukal dokonce. Tohle letos opravdu vede. Ne v grafice, ale v nudnosti.    Uděluji v tomhle roce za  nejzbytečnější anime  0/5  grafika 3,5/5 akce 0/5 napětí 0/5 obsazení 3/5 humor 0/5 ()