Miranda a Charlotte prichádzajú Carrie na pomoc a ukazujú jej, na čo sú dobré kamarátky. Anthony a Stanford si sľúbia, že sa prestanú hádať kvôli malichernostiam. (HBO Max)

filmoid

Přesně takhle to má vypadat: ukázka toho, že každý večírek jednou skončí a že se jednoho dne kromě lýtek začnou zapalovat i plotýnky. Seriál by byl zbytečný a trapný, kdyby se snažil latexovat dnešní padesátnice do fazóny třicítek, takhle to šlape úplně funkčně. Ano, vypadá to na jiný žánr, ale život také není jednožánrový - pohádka se mění v porno, porno v tragikomedii atd. Za mě od druhého dílu seriálová extraliga. ()

fixaman

Oukej, druhej díl je o něco lepší a očividně se posouvá k řešení problémů starší generace, což jsem od toho tak nějak čekal. Rozhodně jsem totiž nechtěl zastydlý třicítky v tělech šedesátek. Ale zatím zůstávám spíš pesimista, tvůrci mě musí k dalšímu sledování ještě hodně přesvědčit. Samantha fakt hodně chybí. ()

ibeh

Pokračování opravdu nepovedené, už nikdy více. Další díly ani náhodou. Nebavím se, všichni mi spíše lezou na nervy. ()