Neznášam ťa, láska

• Česko Nesnáším tě, lásko (viac)

Lucy Huttonová (Lucy Hale) a Joshua Templeman (Austin Stowell) sa navzájom nenávidia. Nedá sa povedať, že sa iba nemajú radi. Ani že sa neochotne tolerujú. Nie, oni sa fakt neznášajú. Obaja pracujú ako asistenti riaditeľov vydavateľstva, dennodenne sedia oproti sebe v kancelárii a svoju nenávisť si ventilujú prostredníctvom rituálnych pasívno-agresívnych hier. Lucy nechápe Joshuov odmeraný, upätý a úzkostlivý prístup k práci. Joshua zasa krúti hlavou nad farebnými vintage šatami, ktoré Lucy nosí, jej svojráznym vystupovaním a prehnaným optimizmom. Vo firme sa črtá možnosť povýšenia a neutíchajúci boj dvoch najvážnejších uchádzačov o miesto prevádzkového riaditeľa vrcholí. No hoci sa napätie povážlivo stupňuje, Lucy zisťuje, že možno to, čo cíti k Joshuovi, nie je nenávisť. A možno uňho je to takisto. A možno iba rozohrali ďalšiu, oveľa nebezpečnejšiu hru! (TV Markíza)

Giggs

Ťažko neoriginálny námet, avšak veľmi sviežo a pohodovo spracovaný. Chémia medzi ústrednou dvojicou funguje, a film postráda hlúpe situácie, aké sú v podobných romkomoch bežné. Film príjemne odsýpá, nenudí, neirituje hlúposťami. A Lucy je vskutku roztomilá a príjemne sa na ňu díva. Nie je to nič svetoborné, ale ja som spokojný. ()

TheSpearCZ

Já si kvůli tomuhle filmu uvědomil, jak jsou v posledních letech tyhle typické americké romanťárny ojedinělé, deset let zpátky jich teda rozhodně vycházelo daleko víc, každopádně jsou dnes mnou oblíbenější a Hating Game je povedenou romantickou komedii se skvělou a pěknou ústřední dvojicí, kteří se tu doslova hejtují celý film a kouká se na to vyloženě příjemně. Víc takových bych prosil. Čisté 4* ()

Marze

Je to vyborne zrezirovano a zahrano. Reziser a autor ale nemaji ambice ukazat nam neco noveho, krome paintballu, ktery jsem v romcomech jeste nevidel. Navic je to predvidatelne. Jsou tu decentni zvraty , nechybi chemie a jiskreni mezi obema hrdiny. Ukazuje se pravdive tvrzeni vynikajiciho psychologa Jeronyma Klimese, ktery na jedne ze svych prednasek rikal, ze kdyz v kancelari zavrete svobodneho muze a zenu, casem z toho bude vztah. ()

EvilPhoEniX

Zřejmě jedna z nejlepších čistě romantických komedii za posledních pár let. Indie žánrovka s neznámými herci a ze štědrým rozpočtem funguje svěže, nápaditě, romanticky i zábavně a celý film těží především ze zábavné zápletky, kde dva ústřední hrdinové bojují o nejlepší flek ve firmě a dělají si různé naschvály. Lucy Hale je nádherná i velmi roztomilá a Corbin Bernsen zahrál odtažitého, chladného, sebevědomého nemesise s lehkými psychopatickými rysy výborně. Skvělé tempo, příjemný humor, skvělé dialogy, skvělí herci za kamerou i trochu té vášně a jako celek to opravdu skvěle funguje. Solidní věc. Příběh 4/5, Akce 0/5, Humor 3/5, Násilí 0/5, Zábavnost 4/5 Hudba 3/5, Vizuál 3/5, Atmosféra 4/5, Napětí 1/5, Emoce 4/5, Herci 4/5.8/10. ()

oveckaoa

Standartní romantická komedie podle šablony takových vycházejí a budou ještě vycházet miliony. June dělá v firmě na knihy vedle ní je kolega s kterým soupeří o povýšení pak zjistí, že se vlastně milují a od začátku je jasné jak to dopadne. Hlavní herečka je pěkná za to 2 hvězdy a 1 za film. P.s. to je nyní moderní, že musí všude rvat ty sračky z MeToo navíc ten chlápek ani nevypadal jak nějaký úchylák tak, že to tam je vyloženě jen kvůli tomu, aby se ho zbavily. ()

• Film vznikol na základe námetu knižnej predlohy rovnomenného názvu od autorky Sally Thorne z roku 2016. (Mandragor)