Kdo je to žena?

• Nórsko Hva er en kvinne? (viac)

Když je transsexuálka vykázána z dámské šatny, rozpoutá se vášnivá debata. Na jedné straně barikády jsou ti, kteří tvrdí, že se jako žena už musíte narodit, jiní se domnívají, že se jí můžete stát. Diskuse se vyostřuje, protože do ní vstupuje stále více lidí. Každý má jiný pohled na to, co znamená být ženou. (Cinemax)

raimi odpad!

Manipulativní progresivistická konverzačka. Je jasný, kdo je tady ten hodnej, a kdo ten zlej, ty cinklý karty jsou rozdaný pokaždý stejně. ()

Aljak

Zaujímavá konverzačka s ústrednou dilemou o tom, či má hranicu medzi pohlaviami regulovať fyzické predurčenie, alebo aj psychický genderový pocit. Je to ťažká téma, a v podstate mali pravdu obe strany konfliktu. Ale kam týchto ľudí vlastne zaradiť? A kde bude jasne stanovená hranica? Ťažká dilema, ktorá asi nemá jednoznačné riešenie... ()

angel74

Pěkně hustá debata se v té dámské šatně rozpoutala, až mi z ní naskakovala husí kůže. Nakonec to rozsekla blonďatá transsexuálka jedinou větou, která dávala na daném místě opravdu smysl. Přesto jsem musela vyprsknout smíchy. Pokud podobnou diváckou odezvu měla Marin Håskjold v úmyslu, tak může počítat s tím, že se na její další tvorbu určitě zaměřím. (80%) ()

NikiVai

Vždy mě baví poslouchat názory různých lidí, obzvlášť na taková vážná témata. Dává mi to spoustu podnětů k přemýšlení, protože i názory lidí, se kterými nesouhlasím, jsou přínosné a ukazují mi nové pohledy na svět. Tenhle film by klidně mohl mít sto minut a bavilo by mě na něj koukat. Skvělá práce! ()

negativ

Je asi zbytečné to velmi rozvádět, chce to vidět. Každopádně ta ústřední otázka, naprosto jednoduchá a legitimní, většinu těch transgendr fanatiků dostane do úzkých a vlastně nedokáží odpovědět. A co se děje ve světě, kde už na školách je dětem oficiálně předkládáno, že mají na výběr až 100 pohlaví (UK), kvůli pár jedincům jsou přepisovány dějiny, jazyk a upravován veřejný prostor tak, aby se oni cítili komfortně na úkor komfortu drtivé většiny obyvatel, ženský sport deformován výkony chlapů v sukních, kdy jejich rozmar a sobectví ničí profesní životy skutečných žen, které sportu věnovaly celý svůj život a nakonec nemají šanci proti transgender "ženám" nikdy zvítězit, to nelze už brát jako nějakou módní záležitost nebo roztomilou pitomost. Je to cílený útok na základní lidská práva a společenské hodnoty, je to devastující útok na celou civilizaci. Po řízené migraci, inflaci, fiktivní pandemii či uměle vyvolávaných válečných konfliktech, je to jen další část puzzle, jak destabilizovat a následně ovládnout celý svět. Bohužel zdroje jsou v tomto případě neomezené, takže je sice hezké o tom vědět a tak nějak to pochopit, ale nevěřím, že se to dá ještě nějak zvrátit. ()