Tommy (Jake Etheridge) a jeho sestra June (Colby Crain), sami a izolovaní na rodinném ranči, se náhle ocitnou terorizováni a pronásledováni dvojicí kočovných vrahů. (JasonCZ)

Trevor

Tommy a jeho sestra June sa na rodinnom ranči stanú obeťami terorizovania dvojice vrahov...málokedy má človek možnosť vidieť tak zbytočný film, nezaujalo ma na ňom nič - dej, hudba ani herecké výkony, jeden z mála filmov ktoré som mal problém vôbec dopozerať. Lacné horory mám celkom rád ale tento film je jeden obrovský omyl. ()

Morholt

Když se to vezme kolem a kolem, tak to technicky nebylo tak úplně zlé, výhrady nemám ani k hercům, přičemž Lance potěší i v té sebemenší roli a líbila se mi i westernová atmosféra. Jenže dějově je to šunt. Motivace i počínání vrahů nedávalo valný smysl, postavy se chovaly neméně hloupě a navrch se to místy neúměrně táhlo. Konec sice trochu překvapil, ale nejsem si jistý, jestli to mám filmu přičíst k dobru. 35% ()

JASON_X

Teda to byl ale párek hnusnejch vyšinutejch úchylů! Nerad tuhle syrovou texaskou zabijačku hodnotím průměrně, ale nedá se svítit. Nejenom, že to rejža trochu přeťápnul s těma jejich nevěrohodnejma kojotíma maskama i absurditou a nevěrohodností celýho jejich počínání, to bych ještě bral, u tohohle druhu filmu. Ale i zbytek aktérů se choval až do samotnýho konce tak nemožně pitomě, nehledě na pitomou poslední scénu, že jsem se do děje nijak moc nezažral a nebral ho příliš vážně, tudíž na mě ani nijak zvlášť emocionálně nezapůsobil. Po večeři slušnej dezert, ale nic víc, moderní variace na vypatlaný exploaťáky a la 70's, okořeněný atmoškou novodobýho Divokýho západu. Zaokrouhluju každopádně nahoru, protože jsem už viděl mnohonásobně větší sračky. ()

SOLOM.

Poloamatérské filmy občas sebou přinesou nějaký ten „svěží vítr“ ovšem tato směsice slasheru a home invasion toho důkazem rozhodně není. Nepříliš úspěšný herec Robert Dean se v době COVIDU rozhodl usednout do režisérského křesla a za malý peníz natočit tuhle nezáživnou podívanou. Jako lákadlo si k sobě přizval pár známějších tváří, kteří zřejmě ze známosti jeho pozvání přijali, ač sami tušili, že tohle nemá žádnou šanci nějak výrazněji prorazit a zaujmout. . Kamera a způsob natáčení nic moc, záběry v noci byli špatně podsvícené, takže bylo skoro prd vidět, zmatený střih tomu taky moc nepomohl a většina důležitých momentů se odehrála buď mimo záběr kamery, nebo formou laciných triků (bodnutí nožem, troška krve, nebo rovnou záběr na již mrtvou osobu). No prostě žádná hitparáda se nekonala.   Máme tu dvojici vrahů ve zvířecích kůžích přes ramena a obličej (kojot, liška), jejichž důvod zabíjení je nám utajen, ale to by mi ani tolik nevadilo. Stejně jako vydávaní těch otravných zvuků, jenomže stejně jako jejich oběti i oni se chovali naprosto dementně. Samozřejmě nesmí chybět ani přehlídka béčkového klišé a situací, při kterých si budete klepat na čelo nad jejich stupiditou. Na pořádnou atmosféru tu člověk nenarazí téměř po celou dobu a stejně tak si můžete nechat zdát o nějakém napětí, brutalitě či alespoň jednom opravdu nezapomenutelném momentu.30%---PS: přijde mi, že na to, že tu je tak málo hodnocení, tak třetina lidí co tento film hodnotila – jej ani neviděla. Podobně jako ten, co napsal obsah filmu (prý sami a izolovaní… - a ti dva jejich sousedi co s nimi chlastali, byli co? – ono nestačí jen opsat obsah a přeložit text z IMDB a upravit si jej podle sebe, chce se to na film i podívat…) ()

Mamlas

Začne to vcelku nadějně s lehkou vůní osmdesátek. Zhruba od 10. minuty však následuje břitký pleps, ve kterém sledujeme jen neschopný kompars, režijní bezradnost, naprostou nudu a to vše ještě okořeněné šablonovitě idiotským chování postav. Dost moc trapárna. Člověk ani nechápe, proč se takovéto šlichty točí. Asi měl někdo zrovna dvě kožešiny a pickup, tak se rozhodl natočit film. (11%) ()