Stop and Go

• USA Recovery

silentname

Z Covid-19 filmov musím povedať, že "Stop And Go" je pre mňa asi jeden z najlepších. Celé to poňali trošku inak a miestami ma to skutočne bavilo sledovať. Najmä keď to v určitých momentoch pôsobí, ako keby sme tu nemali pandémiu, ale zombie apokalypsu. Minimálne reakciami našich protagonistiek. Je to fakt občas sranda. Každopádne toto je film, ktorý si stojí pozrieť ak už máte všetkého ohľadom Covidu, všetkých informácií a jedného s druhým absolútne plné zuby. Lebo to celé posúva do takej roviny, že sa z toho stáva skoro až čistá satira. Toto je film, pri ktorom človek aj zabudne, že to celé je vlastne celkom vážna téma, ktorá sa nás už dotýka počas troch rokov. Ale v tomto smere je to aj fajn. Lebo nemám záujem sa furt len niečím stresovať. Naše protagonistky ma bavili, niektoré momentky mi prišli úplne úžasné a záver má niečo do seba. Vo výsledku hodnotím ako slušnú zábavu, ktorá mi úplne sadla do nálady počas nie veľmi príjemného pondelku. A to je asi to najlepšie, čo môžem povedať. Hodnotenie: B ()