Mám se dobře, díky za optání

• USA I'm Fine (Thanks for Asking) (viac)

Ve Spojených státech poznamenaných pandemií koronaviru se všichni snaží přežít. Nedávno ovdovělá Danny (Kelley Kali) si v Los Angeles vydělává pletením copánků a rozvozem zboží na kolečkových bruslích. Protlouká se životem se svou osmiletou dcerou, kterou přesvědčí, aby si „jen tak pro zábavu“ vyjely kempovat do stanu. Neprozradí jí však, že se ve skutečnosti snaží našetřit peníze na zálohu na nový domov. Když jí zákazník nezaplatí, s hrůzou zjistí, že pokud do konce dne nevybere dvě stě dolarů, o byt definitivně přijde. Jak má své holčičce říct, že jsou z nich bezdomovci? Následuje maniakální, zběsilý závod s časem, který vyvrcholí napínavým zúčtováním. Komediální drama je zábavným celovečerním debutem režisérek Kelley Kali a Angelique Molina. (Cinemax)

venedikt

Docela zdařile udělané komediální drama. Jestli místy někoho nudí, připouštím, při dnešních efekt filmech, trochu usedlé. Oceňuji roušky jako stopu a výraz doby, zatímco jiní se tomu vyhýbají, film nestaví obraz lži... Boj jedné matky, za to aby se vyškrábala nahoru. Nechybí ale zajímavé ozvučení, hudba a vzdušné efekty kamery. Za mě je to nedoceněné, když někdo řekne odpad. A koho to zajímá? Mělo by nás to zajímat, děje se to spoustě lidí. ()

Arsenal83

Socka chodí na korčuliach v 60-stupňových teplotách zarúškovaná od hlavy po päty, len aby na ňu nepreskočil smrteľný vírus, pritom aj tak už kape od hladu, tak jej to môže byť jedno. Keď ale má možnosť, tak sa posťažuje na bielych povýšencov, vraj sú privilegovaní a tak. Keď jej niekto pomôže, je automaticky opálený. Keď jej niekto ublíži či ju okradne, tak je ako vápno. Ale dejovo to nebolo úplne márne. Aspoň sa poukázalo na to, že ten vyblýskaný svet Kalifornie vôbec nie je až taký zlatý. ()

IvonaK

Hodně koukatelné. Akorát nevím v čem spočívala ta komedie. To je strašně smutný film. Matka s dítětem se snaží překonat řadu překážek než se jim podaří dostat ze stanu a začít vést běžný život, který jak jsme mohli poznat není samozřejmostí. A na konci jsem se rozbrečela když jsem uslyšela slova: Táta je pořád s námi. Je ve stromech, je ve vzduchu, na nebi a když se kolem tebe stočí vítr, tak to tě objímá táta a proto vím že andělská přání fungují. ()

Rathalos

Komedia?To ako vazne?Zjavne zase niekomu je*e,ked poklada za vtipne sledovat cely cas zenu na kolieskovych korculiach,ktora nema pomaly ani co jest,ozaj som sa neskutocne "zasmial",uz konecne dajte padaka tomu chu*ovi,co oznacuje zanre jednotlivych filmov,lezie mi na nervy a co sa tyka hodnotenia,naozaj ziadna slava tato zalezitost,radsej si idem otvorit pivo,urobim tak lepsie...:-) ()