The Feast

Zámožná rodina si připravila večeři pro své drahocenné hosty z lepší společnosti, ale to všichni ještě netuší, že s nimi má mladá servírka své plány a že dnes to může být jejich poslední večeře. (TheEvilTwin)

Astaroth12

Mám  rad pomalé filmy, ktoré si idu svojou cestou. Hlavná ženská postava je strašne nepríjemná i keď zahraná je famózne, mal som z nej divne pocity. Ako aj z celého filmu. Film, neukazuje toho až tak veľa, okrem nezaujímavých dialogov , ale keď už niečo ukáže stojí to za to. Určite tento film má nejaké environmentálne posolstvo, ktoré som, ale ja celkom nepobral. Nerozumiem sa tomu a tak výklad filmu nechám pre schopnejších. Ale čo viem, že tento film nie je pre každého a nie každému tento štýl i forma sadnú. Mne to do cela sadlo, takže aspoň silne 3* mú dať môžem. ()

pornogrind

Chápu, že se to někomu může zdát nudný, pomalý a unylý. Je pravda, že tempo je takový vlažnější. Mě to i přesto neskutečně bavilo a film měl v sobě něco co mě neskutečně přitahovalo. Plusem je určitě i nepředvídatelnost děje. Pornogrind má prostě tyhle psycho poloartovky rád. Tuze rád. A tak v tomhle případě nemůžu jinak než hodnotit plným počtem hvězd. O tom, že je to film jen pro okrajový diváky snad ani nemusím psát. ()

oveckaoa

Ženská nastupuje jako služka do domu kde chystá hostinu pro rodinu co zve sousedy, aby jí prodaly pozemky. Všichni jsou zde divný nic zde nedává smysl (ženská je od krve vedle ní leží borec bez nohy a oni tam v pohodě souloží jako by se nic nedělo, ta co to organizuje pořád říká jak tam musí být celá rodina přičemž jednoho syna pošlou do háje po 5 minutách druhý si odejde ven zapíchat s služebnou a postupně jí ti lidé mizí, ale jí to nevadí ženská vidí svého syna bez nohy a místo, aby s tím něco dělala tak se namaluje?)  a rozjede se to až zhruba 20 minut před koncem. Za ten konec 1 hvězdu více si to nezaslouží ztráta času a pokud se na to vyloženě chcete podívat pusťte si to rovnou od zhruba 70 minuty. 20 procent ()

Necrotongue

Hmmm, jak na to? Zvláštní film plný hlasitých zvuků přírody (jak já nesnáším hmyz...), velštiny a kvalitní atmosféry. Divákovi je od samého začátku jasné, že v průběhu děje vletí hovno do větráku, ale čekání na jakoukoli událost tu bylo až děsivě dlouhé. Tvrdit, že měl snímek pomalé tempo, je asi takový eufemismus, jako tvrdit o Edu Kemperovi, že tak úplně nemiloval svou matku. Vážně, několikrát jsem měl pocit, že se mi seklo DVD, celá záležitost se brutálně táhla, ale občasné zvrácenosti a samotný závěr byly odměnou za mou neskonalou trpělivost. 3*+ ()

darkrobyk

Glenda chystá pro svého muže, dva syny a hosty večeři o třech chodech, a tak si místo služebné, která si vzala nucené volno, pozve na její doporučení dívku Cadi. Ta toho příliš nenamluví, vypadá, jako by žila ve svém světě, ale o co je požádána, to udělá. Mezi tím sledujeme vztahy mezi jednotlivými členy rodiny, k nimž se navečer připojí i hosté. Atmosféra začne pomalu houstnout, na přetřes přijdou místní legendy a pověry a psychologické drama se pomalu přehoupne do pagan hororu, kdy smrt nabrousí kosu a začne se jí mohutně rozhánět. Problém je, že než dojde na bizarnosti, krev, červy a smrt, tak film se táhne pomalu jak nejhustší med. Kamera dobrá, hudba místy slušná, ale zlověstná mohla být od začátku, Annes Elwyová (Cadi) je velmi zvláštní a na podivnou roli se hodí a krvavé obrazy rovněž ujdou. Neřekl bych, že se jedná o artový film, ale má k němu velmi blízko. Rozhodně však je pro okrajové publikum, běžný divák by se mu měl vyhnout. Namluvený je ve velštině. ()