„Na starý kolena jsem se teda stal video tvůrcem. A když už, tak pořádně: Tohle je moje televize. A nikdo mi do ní nebude kecat. Budu dělat jen to, co mě baví a o čem si myslím, že to bude bavit i vás. Jirka is back!“ (Televize Seznam)

Praxis

Jyrka - mystr, který dokázal uvařit obrovský balon i jitrnicový salát se našel v tomhle bizarním pořadu, který paroduje sebe sama - což Jyří dokonale využívá pro svoji propagaci. A je to dobře. I ty recepty, co teď vaří, nejsou tak vyloženě creepy, jako bývaly za časů na Nově. Ostatně, s Jardou "pouei se na to" si taky hezky povařil. Spoko ()

HERGImanCZ

Za mě je to jak jaká epizoda. Babicův YouTube kanál je totiž (kromě vaření) především o humoru. Většinou je ten humor celkem v pohodě, ale někdy mi opravdu nesedne. Neustále kvůli tomu váhám mezi 3 a 4 hvězdami. Je ale pravda, že celkově má kvalita Babicovy televize vzestupnou tendenci, takže v současné době se už musím přiklonit k vyššímu hodnocení. Ze začátku se ale zkrátka objevovaly vtipy, které mi místy přišly spíše trapné, takže doporučuji s tím počítat, pokud se vrhnete na některá starší videa. ()

RypavaDvojka

Jirka Babica za začátku karantény přišel s pořadem "S Babicou v karanténě", kde se začal lehce parodovat a pořad měl spád. Po skončení této série se rozhodl vytrvat a stát se "jůťuberem" s tím, že každý týden vydává na svůj kanál video/recept, který se předpokládám řadí pod tuto kolonku - Babicova televize. Musím uznat, Jirka šel do sebe a dal se na srandu. Paroduje své účinkování ve svém tehdejším pořadu Babicovy dobroty a kupodivu to baví. No jo, Jirko. Vykašli se na vaření, dej se na srandu, tam cesta tvá! ()

Jeoffrey

Ale jo, přidám se k obecné spokojenosti, Jirka se v tomhle konceptu vážně našel, pochopil že jeho hlavní síla je kromě vaření i v komedii, recesi a mírné sebeparodii a tak všem podává ryzí energii a nadšení, což se zákonitě přenese i na diváka, který to v dnešní nesnadné době ocení. Už v době první karantény ukázal cestu ostatním celebritám a nejen jeho tanec z Pulp Fiction s manželkou byl legendární a tady to své komediální umění ještě víc rozvádí a dává zapomenout na všechny své rádoby seriózní výkony z Babicových dobrot a pořadu se Sapíkem. Nebo spíš tady udělal i ze svých nedostatků přednosti a to je známka velkého muže! Zbytek jsou rychlé a snadné recepty a spousta dalších šílených nápadů. Je to frajer! A samozřejmě - Ich bin auch ein Gamer! ()

rublik05

No poej se na to, nejlepší show na českém internetu! Gastronomický mág, kulinářský bůh, eso všech es, nestor české televizní kuchařiny je zpět! A my máme samozřejmě radost, konečně se ti Jyrko ty tvoje legendární hlášky vyplatily a začal jsi natáčet zábavná odlehčená videa, nebereš se vážně, umíš si ze sebe udělat legraci, plus k tomu samozřejmě tvoje geniální recepty, proste bomba. Jsem moc rád, že ses nám zase vrátil v plné parádě. Na tvoje notoricky známé chemické pokusy vzpomínám dodnes. Zkrátka ICH BIN EIN GAMER! Jyrka rulez! 10/10. ()

• V epizodě Ich bin ein Gamer #6 se objevil youtuber a streamer Flygun. (LUKICKK)
  • V epizodě Ich bin ein Gamer #6Jiří Babica v záběru svoji kočku jménem Chimichurri. Odkazuje tak na komolení názvu této argentinské omáčky Jaroslavem Sapíkem. (Jakub10tanke)