Yellowjackets

• Kanada Yellowjackets (viac)
Dráma / Horor / Mysteriózny / Thriller
USA, (2021–2023), 18 h 32 min (Minutáž: 57–60 min)

Melanie Lynskey, Juliette Lewis, Christina Ricci, Tawny Cypress, Jasmin Savoy Brown, Pearl Amanda Dickson, Courtney Eaton, Samantha Hanratty (viac)

Dívky z předního středoškolského fotbalového týmu přežijí leteckou havárii hluboko v divočině na severu, ale to nejhorší je teprve čeká. 25 let poté se přeživší snaží přizpůsobit novému životu, ale divočina v nich stále zůstává. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa KarlN k tomuto seriálu (2)

Yellowjackets (2021)

Po šestém dílu hodně nastavovaná kaše...už teď se děsím, kolik z toho ještě navaří sérií...nebýt skvělé Christiny Ricci, vůbec bych nedokoukal. ()

Krvavý úl (2021) (S01E05)

Musím chtě nechtě napsat, že po pěti dílech pro mě skvělá záležitost a pecka, napětím a překvapením na úrovni Pěreval Ďatlova, 11.22.63, či Mr. Mercedes...ne že bych jakkoliv porovnával podobnost děje, ale kamera střih, flasbacky dost podobná gradace. Zatím se mi to tedy zamlouvá moc. Po dlouhé době se opět těším u nějakého seriálu na pokračování. ()

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

12.07.2022

Poprvé v historii oznámila Televizní akademie letošní nominace na ceny Emmy, aniž by uvedla, která streamovací služba nebo televizní stanice má největší množství želízek v ohni. Samo o sobě to není… (viac)