Dívky se spřátelí se svou temnou stranou a plánují noční párty plnou černé magie. (SkyShowtime)

TV spot

KarlN

Musím chtě nechtě napsat, že po pěti dílech pro mě skvělá záležitost a pecka, napětím a překvapením na úrovni Pěreval Ďatlova, 11.22.63, či Mr. Mercedes...ne že bych jakkoliv porovnával podobnost děje, ale kamera střih, flasbacky dost podobná gradace. Zatím se mi to tedy zamlouvá moc. Po dlouhé době se opět těším u nějakého seriálu na pokračování. ()

molcan2

Malo to byť dobré, ale táto séria je tak nudná. Toho, kto vyberal scenáristov, treba vymeniť. Sú takí úbohí. Mám pocit, že sú to scenáristi, ktorí píšu prvýkrát. Premrhaný potenciál. ()

HarryCameron

Recenzia obsahuje SPOILER. Od epizódy s tak sľubným názvom som očakával, že sa to konečne poriadne rozbehne a namiesto toho som sa dozvedel ze je to označenie pre skupinu dievčat ktoré menštruujú v rovnakom čase. Duchárska seansa vyzerala ako z nevydareného amatérskeho filmu. Zdá sa, že tvorcovia buď nechcú alebo nevedia ako vygradovat dej jednotlivých epizód. Slabšie 2 a  pol ☆ ()