Bozkávajte sa, s kým chcete

• Česko Líbejte se, s kým je libo (viac)

Dvě sousední rodiny a jejich přátelé se rozhodnou strávit společnou dovolenou v Touquet - luxusním přímořském letovisku. Dovolená je v plném proudu, vztahy všech zúčastněných se začínají zamotávat a některé úsměvně vyhrocovat. Elizabeth (Charlotte Rampling) - bohatá, moderní a vkusná žena. Ale unavená životem. Bertrand (Jacques Dutronc) - Elizabethin manžel - vyhaslý a stresovaný, se sklony k pití. Svou ženu podvádí s milencem Renou (Mickaël Dolmen) a s bývalou milenkou Julii. Emilie (Lou Doillon) - jejich silně sexuálně založená dcera, která žije nevázaným životem a má poměr s jedním z Bertrandových zaměstnanců. Julie (Clotilde Courau) - mladá a svobodná matka, přítelkyně Elizabeth a občasná milenka Bertranda. Jérome (Denis Podalydes) - uštvaný životem a svou upovídanou, věčně nespokojenou a hádající se ženou Véronique. Véronique (Karin Viard) - energická a snobská žena, která před přáteli předstírá bohatství a za nejdůležitější považuje dobré mínění ostatních lidí. Lulu (Carole Bouquet) - krásná, mladá žena, jejíž manželství trpí chorobnou žárlivostí jejího manžela Jean-Pierrea (Michel Blanc). (oficiálny text distribútora)

Thomick

Njn, Michel Blanc. Že mě to netrklo dřív. --- Jen naoko oduševnělá recyklace všeho možnýho. Starej se starou, mladej s mladou, starej s mladym, mladej se starou a nakonec vlastně i mladá s (plus mínus)mladou. A nic z toho (přirozeně) nejde řádně pod povrch ... všechno totiž táhnou charaktery v lepšim případě plochý jak moje chodidla, v horšim případě navíc votráveně drmolící (Dutronc). Hvězdička za krásnou Clotilde Courau a sotva plnoletou Mélanii, zbytek je převážně odpadní záležitost. ()

eraserhead666

Žárlivec a věčně skuhrající čubka, hrající si na něco, co není, jsou fakt na pěst. Co na pěst, na kulku přímo dočela. Komediální drama. Zábavné, dramatické, z psychologického hlediska i zajímavé. Hotová studie přetvářky. Potěšitelné je, že vcelku záplava postav je umně ukočírována. Obsazení je zajímavé. ()

jiri.twist

Tvůrci si nekladli vysoké nároky na příběh ani morálku a s nadhledem natočili tuto bezva komedii pro fajn chvíle a každý, kdo tuto cílenou letní vlnu dokáže vnímat, nemůže dát špatné hodnocení a za to patří tomuto filmu dík ode mě. Ve filmu hraje i Sami Bouajila, kterého zde známe už z filmu Drôle de Félix (tento film se navíc dočkal i překladu od Hadonose.) 7889 ()

honajz

Film: V přímořském letovisku se setkají různé manželské i nemanželské páry. Navzájem se znají, ale ne každý tak, jak si myslí. Je tu mladá nymfomanka, takto dcera bisexuála a jeho manželky, frigidní žena, lesbička a skrytá lesbička, a také nějaký ten paranoik, snobové... Prostě výkvět střední vrstvy. Rozplétání vzájemných vztahů je pak tématem tohoto filmu. DVD: Trailery na tento a tři další filmy mají CZ titulky, 10minutový film o filmu s rozhovory pak je bez jakýchkoliv titulků, jen ve francouzštině. ()

Arsenal83 odpad!

Krásna prehliadka zvrhlosti. Starý podvádza manželku s mladou milenkou ale aj čiernym gay milencom. Jeho dcéra fajčí vtáka jeho kolegovi v práci skoro rovno pred jeho očami a keď šuká v hoteli, neváha pri tom zavolať mame. Inak šuká skoro každý s každým, aj milenky milencov majú ďalších milencov všetkých pohlaví, len zoofily si neprišli na svoje. Čistá romantika. ()

Zemřel herec Gaspard Ulliel

Zemřel herec Gaspard Ulliel

19.01.2022

Přichází smutné zprávy z Francie. Ve věku 37 let zemřel po tragické nehodě na lyžích francouzský herec a držitel dvou cen César, Gaspard Ulliel. O jeho skonu informovala agentura AFP. Talentovaný… (viac)