Aby zachránil unesenou dceru, musí v sobě vysloužilý člen speciálních jednotek probudit bestii, kterou kdysi býval. Brzy ale padne podezření i na něj. (Netflix)

AlfaNumerO

Naprosto průměrné ve všech ohledech. Od scénáře a zpracování až po herecké výkony. Na akční film naprosto nejapně zpracované souboje, kdy si protivníci vysloveně čekají na ránu a padají tak nějak divně strojeně. Hlavní aktér spíš přehrává, ač by na první pohled mohl být slušný BADASS. Takhle akorát další tuctovka z Netflixu dobrá tak na TV Barrandov po 22h. 52% ()

EvilPhoEniX

Není to žádná sláva, ale znám horší věci. Hlavní hrdina je celkem slušná gorila a fighty nejsou úplně nejhorší v rámci Italské produkce. Došlo i na trochu násilí, vizuál je ok, akorát je to film, který by se hodil na Novu po 10. hodině. Sice jsem se nenudil, ale po příběhové stránce je film slaboučký a té akce zde až tak moc není, abych mohl jít alespoň na průměr. Příběh**, Akce***, Humor>Ne, Násilí***, Zábavnost***, Hudba***, Vizuál***, Atmosféra**, Napětí**. 4/10. ()

Raziel811

Trailer je asi to nejlepší z celého filmu. Mohl to být revenge thriller o ultra drsňákovi a dostali jsme něco, co je nudné jak po řemeslné stránce, tak i příběhové. Žádný zvrat, žádná alespoň slušná akční scéna a jako drama to nefunguje už z důvodu, že žádná z postav nemá dostatečné charisma a jejich charaktery jsou veskrze povrchní a jen náznakově prokreslené. ()

xxmurphyxx

Tak títo Taliani boli pekne mimo formu. Nefunguje to nič, ale vôbec nič. Príbeh originálny asi ako v Análnych lolitách s dierami v scenári a logickými lapsusmi, hlavný hrdina necharizmatické poleno s výzorom bezdomovca spred Tesca a bojovým skillom Leoša Mareša, jeho žena zrejme skončila dvanástku v Bille na pokladni a synáčik akurát tak na facku. Ostatní ozaj len do počtu, jediný kto zaujal bol ten policajt s bradavicou pod nosom. Bitky lepšie uvidím v hoc akom šenku na záverečnú a tá impotentná naháňačka by zaujala možno sto rokov do zadu. No a hlavný záporák bol zlatý klinec mejdanu, čistý premotivovaný kokotko aj s tým jeho knírkom zrejme dostal prvú rolu vo filme, tak sa snažil prehrávať čo to dá. Koniec na streche, to som už nepobral. Rohypnol s rumom začal písať. ()

66JIRINA

Film je zde podhodnocený, hodnotím velmi kladně, že nebyl tuctově zpracovaný, a pro mne neznámý herci vtáhli do děje snad líp, než kdyby hlavní postavu hrál ,,Rambo,,. Fabrizio Gifuni podal dobrý výkon a kostýmy mne nevadily (konečně tam nebyly všichni jak na přehlídku v hollywoodu. Nic jsem nečekala, ale musím dát 5 ()