Kdysi se vzdala syna, ale ten je teď zpátky a zneuznaná bojovnice naposledy zkouší napravit, co zpackala v ringu i v osobním životě. (Netflix)

BarryLyndon

Já se bavil. Je to super kombinace ženského Rockyho a Warriors. Hlavně klobouk dolů před Hale Berry, fakt tam působila o 20 let mladší a měla parádní grappling! Párkrát jsem se nudil u vaty, ale kdo se díval na Rockyho kvůli procházkám s Adrianou v parku. Závěrečný souboj jeden z top posledních let, měl X vrcholů že bylo nakonec jedno jak dopadne. A v podstatě za poslední dobu nej soubojový zaporák v podobě skvělé Valentiny Shevchenko 8/10 ()

Johnny.ARN

V rovinách, v ktorých to chce fungovať, to u mňa nefunguje. Prestarnutá, zle nalíčená Berry si myslí, že ešte môže podvíhať nohu a vyhrať nejaký ten fajtík. Neuspela by ani v Oktagone, nie to ešte v tituláku Invicty. Jediné čo bolo fajn, že tie techniky a pohyby mala nachodené. Na tom zjavne v príprave makala, aby to aspoň vyzeralo aspoň trochu reálne. Príbeh u mňa nič, jediná jedna za ten posledný fajtík a tréning. 1 z 5 ()

mira007

Halle Berry jako ztroskotanec, který se snaží dostat opět na výsluní v zápasech MMA, ale jako svobodná matka řeší svýho syna a agresivního partnera a do toho ji chybí peníze i na nákup snickers.  Krom hlavní role to je její režijní prvotina a je vidět, že se o to víc snaží - hraje o sto šest a tlačí na pilu v sex scénách ( dokonce lesbických , kde to se vezve ve filmech o zápasení mi hlava nebere ) asi víc než její stejně úspěšné vrstevnice, nicméně výsledkem je podprůměrný film, u kterého mne nepřesvědčily ani ty bojové scény. Dvě hvězdy za sportovní výkon pětapadesátileté Brebery. To klobouk dolů. ()

Jizni Tlapa

Hall Beruška se na stará kolena vymanila z role sexy miciny, aby si dokázala po vzoru Slye a Arnieho, že na to ještě má a dokáže se dostat do formy! Vsadila však na vícero témat a to se nevyplácí! Nejsilnější je tak dějová linka se synkem a vše ostatni dostává na frak! Celkový dojem diváka zůstáva s hodnocím 70% drama...!!! nikoliv však kvalitní a silné sportovni drama a to je sakra škoda ()

M.i.k.e

klasické sportovní drama,kterých tu s menšími obměnami bylo už tisíckrát.Tentokrát je největší změnou to,že v hlavní roli máme ženu a víc než o sportu je to o dramatu,kdy hlavní hrdinka je prakticky celou dobu v absolutní prdeli a když už to vypadá,že by mohlo být lépe,samozřejmě se něco podělá,Chvílemi to sice působí dost na sílu,ale Halle Berry je naštěstí tak dobrá herečka,že tu dramatickou rovinu zvládá v pohodě.U té sportovní to nedokážu posoudit protože nejsem fanoušek MMA a nevím jak moc je to uvěřitelné.Je každopádně obdivuhodné v jaké formě Berry je.Na režijní debut každopádně ucházející,ale někdo by konečně mohl netflixu říct,že se dají točit filmy i pod dvě hodiny...60% ()

Halle Berry se upsala Netflixu

Halle Berry se upsala Netflixu

03.12.2021

Po režijním debutu Modřiny, se kterým herečka a čerstvě už také režisérka Halle Berry (Tísňová linka, X-Men) slavila na streamovací službě Netflix velký úspěch, nyní filmařka podepsala obří dohodu se… (viac)