The Candy Witch

noelcoward73

Povedený horor, na který jsem narazil náhodou tak, že jsem viděl nízké hodnocení uživatele ricci.s, a to byl právě důvod ke zhlédnutí. Je to výborný horor. K plnému hodnocení mnoho nechybělo (asi by i stačilo, kdyby všechny vraždy bylo přímo v záběru). Potěšil mě dost povedený hrůzostrašný vzhled samotné Candywitch/Jennifer v podání Kate Lush. Povedených scén bylo několik, zejména ve druhé půlce filmu - vykrajování masa ze zad Trish (Kate Milner Evans), zranění Ruth (Heather Jackson) a Willieho (Richard D. Myers). Zajímavý byl také závěrečný zvrat a vysvětlení celé situace. Divím se, že zde jsou teprve 2 hodnocení, včetně mého. Ale asi to zřejmě dost prošumělo bez povšimnutí (i IMDB uvádí jen 285 hodnocení). Budu se muset podívat i na další filmy režisérky Rebeccy Matthews, protože tohle se jí velmi povedlo. Bylo to sice spíše takové minimalistické, ale to mi vůbec nevadilo. ()

• Ačkoliv se jedná o americký film, tak natáčení probíhalo ve Velké Británii v anglickém městečku Windsor, které leží v hrabství Berkshire přibližně 30 km západně od Londýna. (noelcoward73)