Zábavná show plná improvizovaných skečů, komických výstupů, dobře mířených vtípků a relativně inteligentního humoru. Tygry Štěpána Kozuba, Vladimíra Poláka a Robina Ferra se během večera snaží zkrotit zkušený krotitel tygrů Albert Čuba, ale jen proto, aby smíchem zcela neroztrhali bránice našich diváků. Jedná se o jednu z nejúspěšnějších komediálních a improvizačních show na českém YouTube. (Divadlo Mír, Ostrava-Vítkovice)

BoPo

Herci tu striedajú dva formáty. Buď si dopredu nachystajú scénky v štýle Tele Tele, alebo idú tvrdú improvizáciu. V improvizácii sa pobavíte hlavne v momentoch, kde sa herci smiechom navzájom odbúrajú. V nachystaných scénkach je to lov kvality s veľmi nepriaznivým kurzom úspešnosti. Pobavia tak 2 z 10. Dôvody sú dva. Nepomer talentu Kozub vs Čuba, Ferro, Polák. A druhý, závažnejší, je skutočnosť, že celý vtip a padá na zábavnosti vytvorených charakterov (môj najobľúbenejší je Pražák Voliver, a to predovšetkým jeho návšteva fitka). Ak Vás pobaví pohľad napríklad na šilhajúceho trotla, tak sa pobavíte. Ale ak čakáte, že šilhajúci trotl bude vytvárať nejakého zábavné situácie, tak to už moc nedostanete. Ano, hlášky sa tu občas vydaria kvalitné, ale hluché minúty silne prevažujú. Beáta Hrnčiříková mohla nahnať svojou prítomnosťou (pôvabom) zopár plusových bodov navyše, ale priestoru dostala primálo. Nech aspoň na záver prinesiem niečo pozitívne, tak odporúčam vyhľadať najlepšiu paródiu na Andreje Babiše v podaní Kozuba - Andrej Bumbiš: sváteční poslání s okamžitou platností. ()

Lachtaan

Na doporučení jsem si na YouTube pustil jeden díl tohoto nyní velmi oblíbeného šíleného pořadu a jeho extravagance si mě ani v nejmenším nezaháčkovala a dané video jsem nevydržel do konce. Poté ale seriál/pořad dorazil sem na databázi a začal na neuvěřitelných 90%, což ve mně probudilo zvědavost a odhodlání udělit druhou šanci. S tou jsem se trefil naštěstí do těch vůbec nejlepších gagů Divadla Mír a Štěpána Kozuba a jeho kolegy v jistých rolích najednou naprosto žeru. Příběhy s rodinkou nebo pražským týpkem v Ostravě jsou k nezaplacení. ()

easaque

-4* Na produkci ostravského divadla Mír jsem narazil asi tak před rokem a musím říct, že některé jejich projekty jsou hodně zajímavé a stálo by za to je vidět naživo. Jejich seskupení Tří tygrů jsem objevil před měsícem a viděl pár improvizovaných skečů, které mě vesměs pobavili a určitě si najdu čas na další. Rozhodně přináší svěží vítr do zatuchlých českých reálií a je vidět, že i v dnešní pandemické době jde fungovat a uživit se díky internetovým službám. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 3 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ()

v.indruchova

Tahle záležitost je jako olivy, buď je máš rád nebo ne. Já se k olivám projedla, k tygrům jsem se prokoukla a pochopila. Komedie, která nemá hranic ve světě, kde se řeší co je korektní až natolik že se tvrdí že nemáme jen 2 pohlaví a podobně. Češi jsme odbornící na to že si dokážeme udělat legraci uplně ze všeho. Lidské vlastnosti jsou tak zveličené do absurnosti aby podobným lidem se špatnými vlastnostmi nastavil zrcadlo. Nechci se naštvávat nad lidskou idiocií chci se jí zasmát. ()

korbitch22 odpad!

Naprosté dno. Zatímco fenomén Štáfek jede poměrně kvalitní, sice fekální ale kvalitní bomby, Kozub je český Matt Lucas v tom špatném slova smyslu. Naprosto dementní humor pro kretény, který se snaží tvářit inteligentně a že je snad něco víc, než obyčejný druhořadý fekál pro tu nejspodnější část téhle republiky. Podobný sranec jako Most. Kozub je normální mor humoru tvl. Sračka. ()

• V prvním skeči Pražskej týpek ve Vostravě!!! se postava Milana (Albert Čuba) ještě jmenovala Marcel. (VSVB)
  • V epizodě Silvestr s rodinkou můžeme na rachejtli vidět fotku Dannyho Treja. (VSVB)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů