Rosalee Futchová (Kate Bosworthová), mladá žena z malého konzervatívneho vidieckeho mesta v Západnej Virgínii, pracuje ako predavačka v obchode s potravinami a je posadnutá hviezdnou slávou. A raz dostane obrovskú šancu - v súťaži vyhrá rande s hollywoodskym krásavcom Tadom Hamiltonom (Josh Duhamel). Súťaž v bulvárnom denníku vymysleli Hamiltonov agent Richard Levy (Nathan Lane) a jeho manažér s rovnakým menom Richard Levy (Sean Hayes). Ich cieľom bolo napraviť Tadovu zlú reputáciu, všatko však dopadne inak. Tad pri stretnutí s Rosalle zrazu zistí, aký je skutočný svet a život, ba dokonca sa rozhodne, že chce s jednoduchým dievčaťom žiť na vidieku v ústraní. Kým Rosalee si práve splnila svoj najväčší tajný sen, jej najlepšiemu priateľovi a kolegovi Petovi Monashovi (Topher Grace) sa rozpadol život. Pete ju totiž hlboko, beznádejne a tajne miluje. Je jasné, že Tadove plány na život s Rosalee musia byť zničené. Pracovať na tom začnú všetci traja chlapi v ohrození - nielen zamilovaný Pete, ale aj agent s manažérom slávneho herca. (TV JOJ)

freddy

Průměrná oddechová romantická komedie, která příliš originality bohužel nepobrala. Relaxovat se u toho dalo a jako oddechovka to nebylo špatné, ale zároveň to byl velmi naivní a snadno předvídatelný příběh. Ale to jsem věděl, když jsem do toho šel, a kdybych nechtěl vidět předvídatelnou romantiku, tak bych asi sáhnul po něčem jiném. Každopádně zajímavá romantická komedie, která možná okouzlí, možná zaujme, u mne to však je pouhá romantika, kterých je k vidění dost a dost. Ale neříkám, že to bylo špatné, v rámci žánru to je rozhodně ucházející počin, a tak dávám průměrné tři hvězdičky. ()

MickeyStuma

Které děvče by si nepřálo aby se do ní zamiloval herecký idol. Veselý trochu moralizující příběh o tom, že někoho chtít a získat nemusí být vždy to pravé ořechové. Humorných a láskyplných situací se tu najde více než dost, takže se jedná o skvělou zábavu. Děj je krapet předvídatelný, ale u takovýchto filmů je to zcela normální fakt. Co se týče obsazení, casting byl proveden zdařile. Všechny postavy jsou v kontrastu s dějem i prostředím. Dobře se na to zkrátka dívá. Snímek o dívčím dospívání, kdy ona sama musí přijít na to co je správné a pro ni nejlepší. ()

Martin741

Toto som pozeral uz len vypatim poslednych sil, ked som po celodennej robote /fyzickej/ nemal vecer co na praci. Pamatam si to len slabo, ale viem, ze sa tam promenadovali akysi metrosexuali, malo to hrozny scenar a aj napriek par dobrym scenkam som sa priserne nudil. Zaver si nepamatm, lebo som zaspal. Ale slabota to bolo, o tom viem. 40 % ()

lakikaki

Tuctová romantická komédia, ktorú si človek zapne, keď sa (veľmi) nudí a chce vypnúť mozog. Záver filmu sa dá odhadnúť už po prvých minútach, ale predsa sa tu vyskytlo zopár situácií, ktoré ma zneistili v tom, že sa to naozaj skončí úplne sladkým happyendom. Kate Bosworth je možno zlatá a kúzelná (ako tu niektorí píšu), ale ja som tento film dopozeral najmä kvôli Topherovi Graceovi, ktorý tu bol dokonale sarkastický (už sa teším na Spider-Mana 3). Dokopy som sa zasmial možno 3x, réžia bola dosť nevýrazná (bolo tu zopár naozaj krásnych záberov na prírodu, ktoré sa mi ale zdali v takomto filme dosť zbytočné). Ako som povedal, tuctová romantická komédia. ()

sebii53

Buran z Beverly Hills se díky své PR propagandě seznámí s prodavačkou ze supermarketu, zjistí, že je jiná než lidi co doposud poznal, letí přes USA, aby byl sní, koupí ranč, aniž by o farmaření věděl víc, než co zná ze svých rolí, zamiluje se, ale ona mu zlomí srdce, protože chce být se svým kamarádem, který jí šéfuje v supermarketu a celý život jí tajně miluje. Joshe Duhamela mám rád, ale tenhle film mi nesedl. ()

• Tad Hamilton (Josh Duhamel) nosí hodinky značky TAG Heuer Monaco Chronograph. (dyfur)
  • Herečka Jordana Brewster se zde objevila v jedné scéně, kde je ukázána jako jedna z hereček, se kterými Ted hrál. Tato scéna ale byla také vystřižena z konečné verze filmu. (HappySmile)

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

16.02.2014

Expendables a Expendables 2 dohromady vydělali přes půl miliardy dolarů. Trojka je samozřejmě na cestě, vedle ní ale dostaneme i spin-off, jenž ponese název ExpendaBelles. Parta ostrých slečen v něm… (viac)