Loki zisťuje, aké má stíhaná Variantka plány s Úradom Časových Variácií (TVA). Loki má však vlastné plány, ktoré navždy zmenia osudy oboch. (Disney+)

Elerrina

Konečně jsme opustili nudné kancelářské prostory agentury, změna prostředí byla už víc než vítaná. Škorpení mezi Lokim a Sylvií ve vizuálně atraktivním sci-fi světě apokalypsy jakéhosi planetárního měsíce je fajn, ovšem náhlý přechod od vzájemného boje ke spolupráci působí trochu vynuceně. Nicméně je to v situaci co se má pokazit, to se také pokazí, takže oukej. ()

Sany33

Príbeh: Loki sa stretáva so svojím ženským prevtelením z iného vesmíru a celkom si padnú do oka. Napriek svojím hádkam sa nakoniec zhodnú, že im ide o to isté a to dostať TVA na kolená samozrejme každý pre niečo iné. Ale najskôr sa musia dostať z planéty, ktorej hrozí záhuba. Prevedenie: Scény z vlaku pobavila. To, že sa Loki dokáže zahľadieť maximálne tak sám do seba sme už vedeli, teda nič nové. Veľmi mi táto romantická odbočka nesadla a radšej yb som bol za plnšiu akciu na úrade TVA. Verím, že sa toho ešte dočkáme... 70% ()

darthvader77

No to by mne zajímalo, na které seriály tady lidi čumí, že kritizují vizuál. Asi taky cestují do alternativních dimenzí ;), protože zrovna Mandalorian taky nebyl v tomhle zdaleka bezchybný. Mobius a Loki byl senzační dvojka, ale Loki a Sylvie ještě lepší. Líbí se mi vzájemné urážky, excelentní souboj, kdy Loki perfektně využil svoje schopnosti no a pochod přes planetu. Debata o lásce a maminkách je výborným charakterovým stavěním, tyhle klidné dialogy si nechám užít dvě hodiny mluvení Lokiho a Sylvie, proč ne? No a závěr, který teda dost překvapil stejně jako plot twist s TVA: ()

kleopetra

Jsem velká fanynka Lokiho. Kdybych nebyla, určitě bych hvězdu sundala. Stále doufám, že se ten seriál víc rozjede... Těšila jsem se na něj příliš dlouho a teď mě to pomalé tempo štve. Podobné pocity jsem na začátku měla ale i u WandaVision a Falcona a Winter Soldiera. Nakonec se mi jako celek ale seriály velmi líbili, tak doufám, že to tady bude podobné. Podívala jsem se hned na rozbory seriálu a i tohoto dílu na youtube. Všude tam zmiňují jak je Sophia DiMartino slavná a skvělá herečka. No já o ní slyším poprvé a tak nějak jsem si ženskou verzi Lokiho představovala jinak. Owen Wilson jako Mobius mi sedí mnohem víc jako parťák pro Lokiho. Měli takovou lepší komediální chemii. Představa, že by si Loki měl začít sám se sebou je divná, ale v této fázi - po bitvě New Yorku jsem si Lokiho představovala jako mnohem egoističtějšího, takže by mi větší jiskření s ženskou verzí sama sebe nevadilo. Úplně vidím jistý díl Červeného trpaslíka :-D ()

rasttea

Normálně by si seriál zasloužil max 3 hvězdy, vždycky to ale něco na poslední chvíli podrží pro mě na čtyřech, ať už je to charisma Toma, překvapivě jeho zpěv, jeho herecký um. Už jen to, že více méně celý seriál herci hrají před zeleným plátnem ve studiu je herecká kategorie sama pro sebe. Bohužel ani Tom s Owenem nedokáží držet seriál ve vyšším hodnocení napořád......obávám se..... ()

• Scéna, kdy Loki (Tom Hiddleston) zahodí hrnek s poznámkou: „Another“ odkazuje na film Thor (2011), kde Thor v kavárně udělá to samé. (MrMartinTm)
  • V čase 34:05 má padající měsíc tvar Pac-Mana, postavičky ze stejnojmenné videohry. (Lad2000)