Film je inšpirovaný článkom, ktorý vyšiel v New York Magazine. Okamžite zaujal pozornosť čitateľov nesmierne šťavnatým príbehom o partičke šikovných striptérok, ktoré sa rozhodli rozbehnúť výnosný obchod s bohatými klientami z Wall Street. Celé to vymyslí a naplánuje exotická tanečnica Ramona (Jennifer Lopez) a čerstvá posila klubu Destiny (Constance Wu), ktorá sa práve zdokonaľuje v umení tancovať pri tyči. Okrem toho sa od svojich skúsenejších kolegýň učí, ako sa popri tanci dostať hlboko do vreciek bohatých zákazníkov. (Forum Film SK)

Flipnic-RE

Blbost prostě. Herečky se mi ani nelíbily a doslova mě sraly. Jsou tady vyobrazený jako strašně cool wamps a chlapi jako totální nýmandi. Nevím, co je fascinujícího na Lopezové zavěšené na tyči hlavou dolů s doširoka roztaženýma nohama, mezi kterejma má na píči jen bílou šňůrku ...?! WTF, ani mě tím nevzrušovala (a věkem to nebylo, teda mým věkem...), ani nic prostě, akorát se tím ztrapňuje. A jak ta "herečka" vypadá úžasně na svůj úctyhodný věk 50tnice!! Woow, jéémínku ... No kdybych měl prachy a čas jako ona, tak vypadám ještě líp ... No a celý to bylo prostě tupý, trapný a blbý. Kombinace MDMA+ketamin použitá jako droga k odrovnání chlapů pro okrádání. Taky blbost ... to sem zkoušel kdysi dávno taky a nikdo mě neokradl. Takže to taky nefunguje. Ten film je blbější ještě víc, než můj komentář, tak si to podle toho můžete představit ... ()

kingik

Šarm zralé padesátnice JLo ovládá celý film. A co se týče úrovně svůdnosti, je na co koukat. Ve striptýzovém baru se režisérka Lorene Scafaria zdržovala moc ráda, kochala se pohledem na dobře stavěnou dámskou osádku, to jí vydrží nějakých 40 minut. Pak už je třeba tvořit ony dramatické linie, kdy si vysloužilé striptérky berou na paškál bohatou klientelu z Wall Street, zdrogují ji a luxují jí kreditky. To se dost opakovalo, bez většího vzruchu. No tak tuhle fázi jsem zrovna neshledal nejzajímavěji podanou, občas to padalo do nudy. Přítomnost Jennifer Lopez dala filmu zajímavý rozměr. Zahrála svoji mrchu přesvědčivě a předčila většinu svých hereckých kolegyň, slabý herecký výkon předvedla hlavně Constance Wu v hlavní roli. Absolutně si nezískala divácké sympatie. Film určitě nemusel být tak dlouhý, takových dvacet minut bych z něj klidně ubral. Pracovalo se s reálným předobrazem striptérky, která konala v obdobném duchu, a vycházelo se i z publikovaných článků, což je na vyznění filmu celkem znát. Produkce filmu, kterou měla na starost známá zábavná dvojka Adam McKay a Will Ferrell, nevypadala vůbec špatně, ač nebyla nikterak štědrá na finanční prostředky. Štáb větší a atraktivnější část filmu strávil a pořídil v autentickém striptýzovém baru, ocením, že stěžejní kulisa nebyla kašírovaná, kostyméři nešetřili na herečkách a oblékli je patřičně luxusně, nasnímání určitě patří také k devízám filmu. Nějaká nahota se také vyskytuje, určitě by ale jeden čekal odvážnější odhalení dané už samotným prostředím, svléklo se jen "křoví", JLo se asi do úplné nahoty nechtělo. Námět je poměrně neokoukaný, vzdáleně mi podvodné a vypočítavé jednání dívek připomnělo české Světáky a občas probleskla reminiscence i na Striptýz s Demi Moore, bez toho trapného vyznění. Tematicky to není extra silné, má to režijní výkyvy, nicméně o (pánskou) zábavu se stará JLo a spol., což rozhodlo o kladné inspekci v klubu, kde vlkům z Wall Streetu nebylo přáno zažít rozkoš. 7/10 ()

kleopatra

Zlatokopky si hrají na něco, na co nemají, takové jakože Casino v ženském vydání, ovšem bez invence a iq s Lopez zatvrzele přesvědčenou, že je několik levlů ve všem nad vším. Holky mě nijak nepřipoutaly, jejich ňuňání s dětmi a babičkami, stesky, vzestupy k činčilám a pády do háemka ze dne na den nedojaly. Prostě plytká záležitost, která by snad chtěla být něčím přelomovým. ()

BoredSeal

I když sleduji filmy Lopezové zpravidla jako guilty pleasure, musím konstatovat, že v tomhle filmu vypadá padesátnice skvěle a ironicky by se jediná z týmu mladších kolegyň kvalifikovala na pozici striptérky, neboť narozdíl od ní se slečny neobtěžovaly vůbec dřít kvůli roli na figuře, natož skutečně něco s tyčí na pódiu předvést. Problém průměrného příběhu, který bych nenazval komedií, je jakési poselství, že se nebohé ženy živící se svými křivkami projednou rozhodly sexuální vykořisťování klientům mužům vrátit a proto vlastně všechny ty krádeže a částečné travičstí mají být v pohodě, ale bohužel se u takhle dementního pseudofeministického vzkazu světu kroutím v křečích. Stopáž je navíc trochu moc dlouhá, protože se film jako zapálený obhájce snaží kriminálnice polidšťovat veselými párty s babičkou nebo zdůrazňováním mateřského citu k dcerám. ()

T2

Rozpočet $20miliónovTržby USA $104,940,498Tržby Celosvetovo $155,940,498Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Úvod má ešte ráz, keď J. Lo zavrtí zadkom ale potom sa to rázom premení na nezáživnú uvlečenú sucharinu, kde ako že šmrncovné žienky okrádajú nadržaných mužov. Toto bol ako že hit v amerike, smutné. /35%/ ()

• Film se inspiroval skutečným příběhem. Článek „The Hustlers at Scores“, který napsala Jessica Pressler, vyšel v New York Magazine 28. prosince 2015. (Rominator)
  • Lorene Scafaria prohlásila: „Chtěli jsme v určitých scénách použít co nejvíce skutečných peněz.“ (ČSFD)
  • Jennifer Lopez cvičila tanec pro film a v domě měla dokonce odnímatelnou tyč. Dva a půl měsíce před natáčením začala trénovat tanec s profesionální tanečnicí a choreografkou Johanna Sapakie. (ČSFD)

Hammer a Lopez v akční romantice

Hammer a Lopez v akční romantice

28.10.2020

Armie Hammer a Jennifer Lopez byli obsazeni do nové akční romantické komedie Shotgun Wedding. Lopez už má s tímto žánrem samozřejmě bohaté zkušenosti, pro Hammera se ovšem bude jednat o premiéru.… (viac)