K SGC se blíží Al-kesh. Al-kesh na výstražné zprávy neodpovídá, a tak ho letadla sestřelí. Na místo dopadu dorazí SG-1. V Al-keshi nebyl nikdo jiný než Ba'al. Ba'al SG-1 řekne, že se proti němu vzbouřili jeho vlastní klony poté, co se dozvěděli, že budou zničeni. Ba'al ví o tom, že SGC pátrá po Merlinově zbrani. Ví, kde se nachází. Pokud se jim podaří pochytat jeho klony, bude mluvit. Aby toho nebylo málo, na SGC doráží agent Barrett z NID. Chce, aby byl Ba'al svěřen do rukou NID. (Varan)

majo25

Opätovne sa vracať k nejakým Goaldom je už po niekoľkýkrát krok späť. Pôsobí to ako otravná osina v zadku. Zháňanie nejakých klonov a dopravenei na základňu, aby sa ony následne premohli stráže a splnili svoje cieľe, je prinajmenšom nudné. Akcia v závere bola síce miernym oživením, ale aby nikto nikoho nezabíjal či inak mu výrazne neublížil, ani keď mal na to výbornú možnosť, mi zasa príde detinské a s jasným zámerom ponechať si goauldiu tématiku aj na ďalšie epizódy. ()

kwoky

S tou velikostí lodi na začátku to trochu přehnali ne? Jakkoliv je tenhle díl zajímavý a závěrečné rozuzlení celkem nečekané, nějak se mi sem nehodí. Připadá mi, jako by tahle epizoda měla být zařazena tak o sérii dříve. Vala si dělá, co chce, Landry nevelí, jen otevírá pusu a hlavně nezapomene uchlácholit Carterovou, že za nic nemůže. Vážnější Mitchell mi tu naopak sedl o dost víc než jindy. ()

Grogan

Baala mám hodně rád, Cliff Simon ho jako vždy zahrál perfektně, ale celý ten nápad s klony mi už přijde dost přetažený, ten měl těch klonů snad tisíce, začíná to být únavné, jak jich vždycky pár odstřelí a tucty dalších jsou někde připraveny na další střet. V zájmu rozvinutí děje se navíc v tomhle díle lidé z SGC chovali jako parta dementů, kteří se nechali Baalem naprosto stupidně převést. Jen tak pro příklad, jeden Baal utekl z cely a žádný ze strážných u dalších Baalů ho nedokázal jednoduše zastřelit? Jednoho nebo dva bych možná uvěřil, ale všechni? ()