Všem klukům: P.S. Stále tě miluju

• USA To All the Boys: P.S. I Still Love You (viac)

Lara Jean je oficiálně Peterova přítelkyně, takže všechno by mělo být skvělé, nebo ne? Věci se komplikují, když se Laře do života vrací stará láska, co nerezaví. (Netflix)

Arkagas1989

Druhé pokračování příběhu Lary Jean a Petera, opět podle knihy, kterou jsem nečetla. První film i tento druhý jsem zkoukla hned za sebou při dalším pečení cukroví (ano, jak u mě vidíme romantiku, je jasný, že u toho dělám i něco jiného). Takže jsem tenhle film zase spíše slyšela, než viděla, ale bavil mě stejně jako 1.díl. Opět - nenáročná romantika pro náctileté, která ale potěší i srdce nás starých vykopávek (rozuměj po 30). Je to milé, má to šmrnc, ale jednička byla rozhodně lepší. Celkově vzato, hezký film na odpoledne k čaji a knížce do pozadí, nebo jako kulisa k čemukoliv. ()

MikyAff

Přeslazená záležitost, u které by moje 12 let staré Já nejspíš slintalo blahem a idealizovalo si, jak to jednou bude taky takhle super. Jednička se ještě jakž takž dala, ale tohle už je moc i na mou maličkost. Knihy mě teda taky zrovna neuchvátily a tady to bohužel není o nic lepší. Jestli i z trojky (pokud se do ní odvážně pustí) bude odkapávat med, máme se pak na co těšit teda.. ()

Hellierer

Oproti prvnímu dílu je toto vlastně jen zbytečná nastavována kaše. ALE! Pořád zde skvěle funguje casting, hudba je opět perfektně vybrána a pořád to má takový ten poťouchlý teenage feel-good feeling, jenž se ve filmech poslední doby přeci jen příliš nevyskytuje. Takže sice zklamání, ale rozhodně pořád příjemné a koukatelné. ()

Streeper

Hodnotím stejně jako první díl, i když příběhově to bylo o něco slabší. Jde o to, že veškerou originální část jsme viděli už v prvním díle a tady toho není už moc co nabídnout. Herecké výkony jsou ale stejně kvalitní, zvrat je očekávaný a co si budeme říkat konec taky. Ale moje něžné, naivní romantické srdce to vcelku uspokojilo. ()

chrispe

Začátek mě upřímně vyděsil. Nevím, zda se pak ten cukrkandl zklidnil, nebo jsem přivykla, nebo... tomu pomohlo i to, že jsem u toho dívání začala dělat i něco jinýho. :D Nechápu Johnův vzhled. V knize je to běloch, blonďák a pokud si dobře pamatuju, tak takový byl i v jedničce. A najednou tohle? Jasně, vybrali sympaťáka, ale nějak nerozumím proč ho tak zásadně změnili. Z knih se mi tahle líbila nejvíc a z filmu jsem celkem zklamaná. No... a jsem stále na 100% v Johnově týmu. :D ()

• Peter (Noah Centineo) chce v den sv. Valentýna své přítelkyni věnovat řetízek. V čase 33:45 má Lara Jean (Lana Condor) na krku svůj řetízek, v čase 33:52 už však svůj řetízek nemá. (mary800)
  • Název filmu se objeví až těsně před závěrečnými titulky. (noelcoward73)
  • Natáčelo se od 27. března do 8. května 2019. Točilo se v Kanadě v provincii Britská Kolumbie, konkrétně ve Vancouveru a Fort Langley. (BMW12)