O niektorých súrodencoch sa v prenesenom zmysle slova hovorí, že jeden bez druhého neurobia ani krok. Práve toto platí v prípade súrodencov Boba (Matt Damon) a Walta (Greg Kinnear) doslova. Sú siamské dvojčatá zrastené od ramien po boky a tak zdieľajú spoločný život, prácou počínajúc a ľúbostným životom končiac. Nažívajú šťastne až do chvíle, keď sa asertívnejší a ctižiadostivejší Bob rozhodne pokúsiť o kariéru v Hollywoode. A čuduj sa svete, dostane úlohu v televíznom seriáli po boku Cher. Bob za účinnej pomoci celého štábu predstiera, že Walt neexistuje. Zarobené peniaze im umožnia podstúpiť operáciu. Konečne nastane chvíľa, o ktorej toľko rokov snívali: každý môže ísť vlastnou cestou. Lenže na roky, strávené bok po boku, nie je možné len tak zabudnúť... (TV JOJ)

sedm.1

Peter a Bobby Farrellyovi.Co film,to pro mě kult.Blbý a blbější,Kingpin,Něco na té Mary je,Já,mé druhé já a Irena.Vše naprosté bomby,exploze smíchu.Humor nejdrsnějšího rázu.Autoři,kteří se nebáli udělat si srandu z ničeho a nikoho.A pak přijde tohle?Totální sešup.Bratři jak se patří nejsou ani trochu vtipný a přitom je námět vybízel k natočení té největší šílenosti a bláznivosti.Je to divný film s menší dávkou romantiky,ale celkově neuvěřitelně nudný a nezábavný.Jakoby se Farrelyové najednou začli bát cenzorů a natočili bezduchou slátaninu,krčící se někde v koutku.Ani ústřední herecké duo příliš filmu nepomáhá,a tak snad jedinou pozitivní vzpomínkou na Stuck On You je pohled na kozy Evy Mendes a to je na toto kdysi nedostižné bratrské režisérské komediální duo zatraceně málo. ()

Marty_cz

Velice zábavný film. Už tu bylo hodně filmů, který se zabývají nebo přesněji řečeno ve kterém jsou v hlavní roli dvojčata, ale vskutku neexistuje žádný film, ve kterém bych si někdy všimnul, že středem pozornosti ve filmu budou siamská dvojčata. A mám rád filmy typu: Který se zabývají nějakou častokrát nepříjemnou věc í které si člověk kolikrát říká, že je to smutné a mrzí ho to a má z toho kolikrát i depku a pak přijde někdo a řekne: Natočíme to jinak, hlavně ať se u toho diváci baví a nemyslí na to, jaký je to neštěstí, že se tak narodili. Od sexuálních scén až po filmové či divadelní role a spoustu dalších momentů z filmu jsem se upřímně smál a byl jsem velice spokojen. ()

Wencek

Tak po Lupičích paní domácí, které jsem protrpěl před tímto filmem mi přišli Bratři..opravdu lepší. I když je pravda že v průběhu filmu jsem se skočil vykoupat a o nic převratného jsem opravdu nepřišel. Je to taková docela průměrná komedie s pro mě docela nic moc hercema. Jediný co opravdu bylo na tomto filmu ke koukání byli děvčata hlavně E.Mendes. Oproti bratřím Coenovým mě bratři Farrellyovi potěšili mnohem víc. PS: Hudba k filmu (nebo spíše ve filmu) přidala určitě jednu * navíc. A proto celkové resumé 3*. ()

Aleee89

Kdybych předem nevěděla, že se v tomhle filmu mihne Meryl Streep, asi bych o něj ani nezavadila. Matt Damon měl zajímavou roli, takovou, na kterou u něj v poslední době nejsem moc zvyklá. Není to žádný objevný film, taková oddychovka na nedělní večer, když není co dělat. Nápad to ale má a Meryl s Cher tomu dodávají šťávu, byť rozhodně nejsou hlavními postavami. ()

polono

No....v 1. polovině filmu nuda. V druhý půlce filmu se to rozjelo o vedlejší roli Meryl Streep, ale vadila mi tam bohužel Cher, takže velká nuda, ale bylo to někdy sem tam vtipný, například když „Siamská dvojčata“ Bob a Walt spěj spolu v posteli v hotelu, tak tam příjde děvče Walta, vzele do pokoje dvojčat a najde je v posteli a ještě k tomu zjistí, že to nejsou bratři, ale siamská dvojčata :D ! ()

• Ve scéně, kdy Walt (Greg Kinnear) říká Bobovi (Matt Damon), že chce být hercem, je střapec na Bobově (Matt Damon) čepici v záběrech z přední kamery vpředu, v záběrech z boční kamery je však vzadu. (Mr.Hudson)
  • Benjamin Carson st. je skutečný doktor, který úspěšně rozdělil siamská dvojčata - v 22 hodinové operaci byl prvním lékařem v historii, kterému se povedlo, aby obě děti přežily. Jeho žena a tři děti se také objevily ve filmu - v čekárně v nemocnici. (Galadriel)
  • Na začátku filmu, kdy Bob (Matt Damon) a Walt (Greg Kinnear) připravují jídlo, má Bob (Matt Damon) nad levým okem náplast. Ve scény, kdy krájejí zelí, ji však nemá, a poté je zase zpět na svém místě. (Mr.Hudson)