Katherine Newbury je jedinou ženou, které se kdy povedlo po několik let moderovat úspěšnou večerní talkshow. Když je však označena za „ženu, která nenávidí ženy“, rozhodne se urychleně přijmout nezkušenou Molly, která je tak jedinou ženou mezi stávajícími scénáristy. Přijetí Molly možná přišlo pozdě. Hrůzu nahánějící Katherine totiž musí čelit nízké sledovanosti a rozhodnutí stanice nahradit ji za někoho sympatičtějšího, ideálně mladého muže. Molly je odhodlaná dokázat, že práci nezískala jen kvůli svému pohlaví a chce Katherine pomoci a oživit její talkshow a kariéru… Svými činy však docílí větších změn, než původně zamýšlela. (Falcon)

kluk z Na

Skvělého feel-good film ve kterým nehrajou superhvězdy, nevybuchujou auta ve slo-mo ani se příběhopisci křečovitě nesnaží stopáž přervat gegy a humor nechávají plynout. Je to střet generací. Stará a mrzutá komička vs. mladá emancipovaná rebelka. Ani jednu z těchto žen by jste nenašli na obálkách časopisů, přesto naprosto s přehledem táhnou velice příjemnou komedii k příjemným morálním poselstvím. Takže hodnotím velmi kladně kroutíc hlavou nad kecama o šablonách a 100x nastavováných kaších, protože tudle komedii si budu s přehledem pamatovat. ()

Enšpígl

Nebýt Emmy Thompson, kterou mám velmi rád a herecky je pořád extra třída, dal bych odpad. Mindy Kaling bych za tenhle scénář dal týden uklízení v tureckým kriminále, opravdu neuvěřitelná amatérsky, ukecáná nuda. Krátce před tím jsem viděl film, kde velcí digitální aligátoři žrali lidi, modlil jsem se ať přejdou do tohohle filmu a sežerou všechny a Mindy Kaling ať sežerou rovnou dvakrát, protože herecky je zoufalá, ale scénaristicky je na úrovni vodovodní sítě v Pakistánu. ()

noelcoward73

Výborná komedie, u které jsem se dost pobavil a několikrát jsem se v kině smál nahlas! Mám rád filmy z prostředí zábavního průmyslu. Původně jsem chtěl jít na jiný film, který ale už v mém oblíbeném kině nepromítali. Proto jsem vybral tento. Už z traileru mi bylo jasné, že půjde o velmi povedený film s aspirací na nejvyšší hodnocení. Opravdu nemám nic, co bych mohl vytknout. Pokud by to bylo možné, hodnotil bych 10 *. Škoda, že tady to nejspíš skončí jen lehkým nadprůměrem. ()

Thomas_xxxxx

Utrpenie jedným slovom. Neviem, či som mal stiahnutú nejakú verziu pre slepých ľudí, ale to otravné komentovanie každej činnosti, ktorá sa diala vo filme, bolo vhodné na utratenie . Posledných 10 minút som to musel dopozerať bez zvuku, lebo som to nedokázal už dlhšie počúvať. Sekundu sa vo filme nič nepovedalo, tak už do toho musel kecať ten otravný ženský hlas. Ja naozaj rozmýšľam, či to bol myslené vážne s tým komentárom alebo som pozeral zlú verziu. Tak či tak, to bolo nudné a nezáživné nadmieru. A slovo komédia pri tomto filme sa použiť zďaleka nedá. ()

chelseaman22

Late Night je komedií, která se v průběhu dění transformuje spíše v tragédii útočící na divákův Varolův most. Indický outsider nepřekvapivě zvítězí, za což sklidí ovace od produkce a samozřejmě své chudé rodiny, která v Džajpurů (stát Rádžasthán) pracovala jako telefonní podpora. 32 % Celosvětový příjem k 17. 1. 2020: $22,386,555, což je 5,6 násobek rozpočtu ()

• Celosvětová premiéra proběhla 25. ledna 2019 na filmovém festivalu Sundance. (ČSFD)