Monster Hunter

• Nemecko Monster Hunter (viac)

Za hranicou nášho sveta leží iná dimenzia, v ktorej vládnu zúrivé a nebezpečné monštrá. Keď sa do tohto sveta dostane poručíčka Artemis (Milla Jovovich) so svojou elitnou jednotkou, začne sa boj o holý život. V snahe vrátiť sa domov sa spoja so záhadným lovcom (Tony Jaa), ktorého zručnosti a skúsenosti sú pre prežitie v nehostinnej zemi viac než užitočné. Tím bojovníkov tak musí odvracať nespočetné útoky zákerných príšer a zároveň nájsť cestu domov. (Itafilm)

666teen

Míla má partu. Míla je šéf. Parta má smůlu. Jsou tu monstra (velká, hnusná věc). Monstra chtít zabít Mílu i partu...Míla bojuje. Parta vymírá (to znamená, že jeden po druhém umřou). Míla najde kamaráda ( to je něco jako ten kokot, kterého máte v přátelích na FB). Bojují spolu...Monstrum má smůlu. Moc pěkný obrásky...Pro žáky prvních tříd škol pro integrované retardy a Livingdeada naprosto postačující výplach ganglií. ()

rollman1

V době, kdy jsou kina mrtvá můžeme být rádi za každý větší film. Monster Hunter je jeden z nich a osobně si myslím, že právě situace v kinech ho zachránila od totálního finančního fiaska. Narovinu si řekněme, že příběh, postavy ani sofistikovanost v tomhle nehledejte. Film začíná relativně dobře a jede na plný plyn skoro první čtvrtinu s non-stop akcí. Postavami se film absolutně nezaobírá a tak jen skáče od akce do jiné akce, kde se loví CGI monstra, která nevypadají úplně špatně. Nejvíc na filmu zamrzí to, že svět, ve kterém se odehrává má celkem velké lore, ale to asi Paula nezajímalo a tak se ani nesnažil kolem toho vystavit nějaký příběh nebo aspoň pětiminutovou vysvětlivku o historii daného světa. Milla je překvapivě fajn, ale je to její klasický standart. Tony Jaa je v pohodě, ale když už se mlátí, zase mu podráží nohy střihač, klerý mi málem přivodil epilepsii. Zbytek rádoby charakterů se jen objeví bez hlubšího významu, takže jsou vlastně zbyteční. Suma sumárum, jako oddechovka je to relativně fajn, ale musíte opravdu vypnout všechny mozkové buňky a vlastně všechny buňky v těle. Anderson očividně zprznil další herní klenot a konec, který odkazuje na to, že by snad v budoucnu mohla přijít dvojka, je vyloženě k smíchů a ještě k tomu je natočen nejhůře jak jde (Vzpomeňte si na konec Mortal Kombat). Jelikož však ale velké filmy moc nevychází, nemám problém trošku nadhodnotit a pochválit třeba samotná monstra nebo poslední fight s armádou. Je to ale opravdu průměr se vším všudy. ()

Ratemus

Tyhle blbůstky typu Godzilla, Pacifik Rim apod mám rád, o příběh nejde, ten je podružný, jde jen o tupou řežbu s obřími monstry, dokonce i postavy mohou být ploché a odpustíte jim to, jelikož o ně přeci nejde. za mě skvělá blbost plnící svůj účel, akce fajn devadesátková a zábavy taky dostatek, tak co víc bych mohl chtít.... povedené béčko ()

pornogrind

Monster Hunter je pro mě důkaz toho kam až může klesnout kdysi nadějnej scénárista a režisér. Škoda, že se na jeho pádu podílí i jeho ženuška(má oblíbenkyně) Milla Jovovich. Kurvadrát tohle bylo (pro mě) hodně špatný. Hned úvod mi naznačil, že to nebude nic pro mě ale když už jsem začal koukat (z boje se neutíká) tak jsem to chtěl dokoukat. Ale trpěl jsem. Trpěl jsem rozhodně víc než postavy co umřou v tomhle filmu. Příběh je naprosto triviální. Jestli se to teda dá nazvat příběhem. Charaktery postav jsou propracovaný asi tak na stejné úrovni jako scénář, takže vůbec. Naštěstí celá jednotka do půl hodiny chcípne.  Přežije jen Jovovich(jak jinak, že ?). Následuje setkání s Tonym Jaa a následná bitka, která je otřesně sestříhaná. Ke konci ještě dostává prostor Ron Perlman a to už pro mě nastává úplný utrpení. Myslel jsem si, že horší už to být nemůže. Opak byl ale pravdou. Film se mění v naprostou Fantazmagorii. Vše korunuje 74 minuta a WTF scéna s "kočičákem". Na závěr ještě přichází dráček mráček a to už pro mě byl ten poslední hřebík do rakve. Navíc je tenhle skvost prachsprostou vykradačkou všeho možnýho. Někdy je ku prospěchu věci když člověk o filmu ví co nejmíň. V tomhle případě to je ale opak a já jsem se šeredně spálil. Kdybych věděl že jde o Fantasy podle videohry ani bych si tohohle kousku nevšiml. A hlavně jsem se mohl vyhnout toho utrpení při jeho sledování. Líto mi je jen Tonyho Jaa a Milly jovovich(ikdyž u ní je to pochopitelný), že se podíleli na tomhle MONSTER SHITu. Případný pokračování už rozhodně riskovat nebudu. Nejsem masochista.  Za mě je to 1 hodně slabá hvězda. Přiznám se ale, že mám velký nutkání dát odpad. ()

D.Moore

Navzdory účesu Rona Perlmana a reputaci Paula W.S. Andersona to není špatné! Mille Jovovich jsem tu věřil více než mezi zombíky, akční scény byly super, trikům nemám co vytknout a příjemně mě překvapil počet monster. Největší slabinou filmu ovšem je, že zjevně vznikl hlavně proto, aby mohl vzniknout další díl, protože spousta věcí zůstane nevyřešená a ačkoliv mě ten pouštní, doslova příšerný pobyt bavil, na konci jsem se prostě musel zeptat: K čemu to celé bylo? Nemyslel bych si, že to po nastavované kaši jménem Resident Evil někdy napíšu, ale tentokrát ano, docela rád bych, aby Anderson natočil pokračování. ()

• V čase okolo 1:00:20 se mění pozice „Diabla“ vůči převrácenému HMMWV. Když se z něj Artemis (Milla Jovovich) plazí, „Diablo“ je hned z druhé strany a dotýká se ho, v dalším stihu je ale asi 30 m daleko. (Globus_Jirka)
  • V čase 0:28:17 Link (T.I.) říká, že ho bolí na hrudníku a necítí ruku. Ruku má svěšenou, jako by ji měl ochrnutou, ale od času 0:29:05 s ní normálně hýbe, vyhrnuje si s ní triko a pak ho i oběma rukama trhá. (Ace.A.T.L.)

Wonder Woman 1984 se v kinech nedaří

Wonder Woman 1984 se v kinech nedaří

20.12.2020

Přestože se pokračování Wonder Woman tentokrát zasazené do roku 1984 dočkalo vlny pozitivních reakcí jak z řad diváků, tak i zámořských kritiků, první víkend v kinech se slavné hrdince od DC úplně… (viac)

Monster Hunter v čínských kinech neudeří

Monster Hunter v čínských kinech neudeří

06.12.2020

Žádná jiná země na světě momentálně nedisponuje tolika otevřenými kiny, jako právě Čína. Přidejte fakt, že snímek Monster Hunter, filmová adaptace známé herní série, vyloženě cílí na asijský trh, a… (viac)