Aký je život rozvedených mužov oddelených naštvanou exmanželkou nielen od stola, postele ale aj účtov? Ako zapôsobí rozvod na ich morálku a sebavedomie? Toto všetko sa dozviete z korektnej komédie s Marekom Vašutom v hlavnej úlohe. (Magic Box)

celticek odpad!

Jednu hvězdu dám, protože jsem zažil vtipnou scénu, která vůbec s filmem nesouvisí. Šli jsme původně s maminou na film Přes prsty, ale očividně se stala chyba a skončili jsme u tohoto provaru. Tak šovinistické žvásty jsem neslyšel opravdu ještě nikde. Vašut neskutečně přehrává, vážně maximální trapas, vtipné to není vůbec, Čvančarová už je taky nafouklá jak papuč. Všichni nadávají na Etzlera, ale jemu jedinému se jde aspoň pousmát. Strašná recyklace hlášek z jiných filmů, otřepané fráze, chvílemi jsem si připadal jak u Kameňáku 3. Je mi líto lidí, kteří považují tyto filmy za vtipné. Asi něco jak Matonoha v Na stojáka, ubohost největšího kalibru!!! Román pro ženy je proti tomuto Tanec s vlky, kurva!:) Nejhoršímu filmu všech dob (pro neznalé - Trhala fialky dynamitem) se to ale nevyrovnalo. Bohudík. Jo a soundtrack ani nehodnotím, protože je to jak obsluha na Kuncovi - mimo veškeré myslitelné i nemyslitelné stupnice. Edit: Po zhlédnutí Žen v běhu, musím ubrat na nulu. ()

keoma26

Jako z český produkce jsem za posledních pár let viděl i horší věci, jak v kině, tak i v televizi, silvestrovská bakalářská historka roztažená na celovečerák. Dokonce bych tam podprahově viděl i metahumor, kdy ty vtipy hlavně s Etzlerem jsou trapný schválně, aby si z nich autoři dělali sami srandu. ()

Prochy38

Má to pár solidních momentů, za což jsme ale vděční ryze jednotlivcům... nechápu, proč to někdo natočil... i když, jak jsem si dal dohromady všechny produkty, které ve filmu autoři divákům cpou, víme, že prachy byly... pak najít obětní beránky, co se tomu upíší... Bez M. Vašuta to nešlo, zbytek asi z nudy... nejde o špatné herecké výkony ale o katastrofální scénář.. pardon.. ()

claudel

Je to trapné a plné produktů všech sponzorů filmu, nicméně viděl jsem už mnohem horší české i americké filmy. Díval jsem se na to u vaření a jako zábava nevyžadující zapojení ani pěti procent kapacity mého mozku je tento film určitě stravitelný. Nelíbí se mi odkaz na úspěšný román i film Michala Viewegha, přestože chápu, že marketingově je to dobrý tah. A nějak mám pocit, že Vanda Hybnerová teď hraje v každém českém filmu. Viděl jsem v posledních třech dnech tři a ona byla v každém z nich. ()

kajas

Znáš to, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, sám do ní padá. Začátek byl hodně tragický, sebeironické voiceovery českým filmům moc nejdou, Etzler se upsal hrozné roli, ale Vašutova postava svého slizkého bratra dokázala čas od času setřít a jeho romanci s Čvančarovou jsem nakonec docela fandila. Dalo se to přežít. ()

• Vo filme môžeme vidieť aj odkaz na predchádzajúci film od režisérky. Konkrétne sa tam objavuje logo Sezn@mka. (Johnny.ARN)