Potom, čo sa osamelá matka zasnúbi, začne dostávať správy od anonymného stalkera, ktorý sa jej vyhráža, že ak nezruší zásnuby, unesie jej dcéru. Kým jej ex Henry (Philip Boyd) k nej stále prechováva city, osamelá matka Stephanie (Sarah Lind) sa zamilovala do Jamesona (Robb Derringer), vdovca s dospievajúcim synom. Na jeho romantický návrh odpovie áno, ale vzápätí prevezme desivý telefonát, v ktorom sa jej niekto vyhráža únosom dcéry Caitlin. Stephanie sa napriek tomu za Jamesona vydá a idú spolu na medové týždne len sami dvaja. Keď sa vrátia, jej dcéra zmizla a matka sa ju zúfalo snaží nájsť. Vezme veci do svojich rúk, ale to, čo sa dozvie, nedáva zmysel, pretože únosca je v skutočnosti na jej strane a snaží sa ju varovať pred ešte väčším nebezpečenstvom. Kto je teda skutočnou hrozbou? (TV JOJ)

tetka betka

Dávam 1 hviezdu za to, že všetci herci mi boli moc sympatickí :-) a bolo mi ich úprimne ľúto, že musia hrať v takom filme. Hlavne Sarah Lind. Tá naivita postavy, ktorú stvárňovala, bola až neuveriteľná. Tých nepochopiteľných absurdností tam bolo oveľa viac, ale to by som musela spoilovať a to nechcem. ()

filipvrbik

Není to vůbec žádná katastrofa - koukatelné... Příběh je vlastně na televizní béčko celkem originální a herci sympatičtí. Jenom ten konec, ten se nepovedl vůbec...50% ()

Arsenal83

Slobodná matka s mladým dievčaťom sa vydáva za slobodného otca so synom a všetci od začiatku tušia, kto bude bububu záporák. A inak v USA je vraj úplne normálne, že si na týždeň niekoho unesiete, polícia to vyšetruje, potom "únos" zrušíte, všetko vrátite na začiatok a polícia to ďalej už nerieši, všetko ok. Veď aj kávu treba vypiť. ()

Martyjoker

Kdyby námět dostal do ruky lepší scenárista, mohl to být i solidní film. Takto už jen podle stručného popisu filmu zde na ČSFD člověk ví naprosto přesně, jak to dopadne, včetně poslední scény, která kdyby tam nebyla, možná bych dal i dvě hvězdy.... Nedoporučuji sledovat, stačí si přečíst, o čem to je, a víte všechno. ()

• Keď únosca prvýkrát zavolá Stephanie (Sarah Lind), povie, že Caitlin (Dylan Raine Woods) má 11 rokov, ale na plagátoch o jej zmiznutí je uvedené, že má 10 rokov. (Arsenal83)