Výrobce drog z Chile se vydává za kolumbijským pašerákem Pablem Escobarem. Agent Steve Murphy z protidrogového úřadu přichází do Bogoty pomáhat v boji proti drogám. (Netflix)

Sany33

Príbeh: Pablo Escobar a začiatok jeho cesty za dobytím štátu Kolumbia. Prevedenie: Dlho som sa seriálu vyhýbal a dnes nastal ten deň kedy som si ho pustil a neľutujem. Mňa moc tieto Kolumbijské gangsterky neberú ale táto je veľmi pútavo natočená a má skutočne dobrých hercov. Hudba je vynikajúca a fascinuje ma, že všetka vata je odbúraná v prvom diely a teraz to vyzerá že sa pôjde na akčnú vlnu. Prvou časťou sme sa dostali na vrchol Escobarovho impéria. 95% ()

Wiikii

--- spoiler --- Začátky Pabla Emilia Escobara Gavirii z pohledu agenta DEA, který je i vypravěčem. .. Uvidíme, jak se Escobar pomocí Matea Morena zvaný Šváb, dostane k přepravě drog do Miami a také jak Moreno doplatil na touhu být rovnoceným spolupracovníkem Pable, což je trochu paradox když si chtěl ke spolupráci vybrat J. R. Gachu :) ()

Luk Skywalker

Skvělý úvod, styl vyprávění s českým hlasem, který dabuje George Clooneyho mi absolutně vyhovuje. Představení důležitých postav a míst. Vysvětlení toho jak se na konci 70. let dováželi drogy do USA, hlavně teda kokain. Sice byl čekal i život Pabla před tímto druhem podnikání, ale jestli to bylo takhle a tento seriál je o narkotikách, tak to není chyba. ()

Frajer42

Po zhlédnutí prvního dílu mám neblahé tušení, že se s Pablo Emilio Escobar Gaviriou budeme teď pár dní vídat. Moc se seriálu nedá vytknout. Má to zajímavé osobnosti, napětí, dostatek akce a navíc se je to podle skutečných událostí a člověk se u toho i vzdělá. Dozví se jak kokain vyrábět, převážet i prodávat. Tedy, jak se to dělalo dříve. Dnes už jsou potřeba i nějaké další nadstandardní fígle. Ale jako takové nutné minimum k rozjetí drogové kariéry by to mohlo být postačující. Moc chválím. Je to takový svěží vítr mezi soudobé seriály. ()

adamix

Tak energickú a napaditú pilotnú epizódu, ktorá ihneď vyšplechne do divákovej pozornosti sériu kľúčových a zaujímavých udalostí (pre príbeh podstatných) som zažil jedine pri seriály BREAKING BAD, ktorý sa nesie v podobnom duchu. Pokiaľ sa tak bude niesť celý čas, tak mám do činenia asi s vysokokvalitným seriálovým klenotom. Takže držím palce a teším sa na každú epizódu. ()