Sheldon Cooper je mimoriadne nadané dieťa a vďaka svojej genialite preskočí niekoľko tried a už vo veku deviatich rokov je umiestnený na strednú školu. To sa príliš nepáči jeho staršiemu bratovi Georgiemu, ktorý ho musí strpieť vo svojej triede. Sheldon medzitým hľadá v radoch žiakov i učiteľov jedincov, ktorí porušujú školské pravidlá, čím lezie na nervy všetkým zúčastneným. (TV Markíza)

filmsim

Young Sheldon je promarněnou šancí na nový komediální hit, který se neuvěřitelně okatě a bez tvůrčí vášně snaží nalákat část divácké základny seriálu Teorie velkého třesku, avšak bez toho aniž by nabízel cokoliv neviděného, invenčního nebo alespoň vzdáleně zábavného. Radši si pusťte starší vámi zapomenuté díly TBBT a tohle vynechte. Průměrných sitcomů už bylo natočeno nespočet a tento je bez okolků jedním z nich. Více v mých kompletních prvních dojmech na webu Fandíme Seriálům nebo se můžete podívat na mé souhrnné video o 10 seriálech tohoto podzimu, o Young Sheldon mluvím od 30. minuty. ()

Sany33

Príbeh: Zoznamujeme sa s rodinou Sheldona Coopera, ktorý je na svoj vek nadprirodzene inteligentný chlapec. Jeho pobožná matka je v interakcií so sarkastickým otcom. Mladšia sestra s nenormálnym sociálnym cítením a hlúpy brat, ktorý musí prežiť prítomnosť svojho 9 ročného brata na strednej škole. Prevedenie: Už od úvodu je jasné, že to nebude mať taký ťah na bránu ako TBBT. Nejde vyslovene o komediálny seriál ale bude sa niesť v duchu mravných princípov a hlavým lákadlom v ňom bude excentrický malý Sheldon. 65% ()

Psychor odpad!

Mechanická replikace Sheldonova psychologického profilu do dětského těla vyústila v očekávané fiasko. Divím se, že celý projekt nebyl zrušen bezprostředně po testovací projekci, jelikož údajné hrobové ticho, rozprostírající se kinosálem, rozhodně nevěstilo nic dobrého. Životní trampoty malého autisty vzbuzují především lítost a pilotní díl tohoto domněle komediálního seriálu nedokáže na tváři náročného diváka vyloudit byť jen jediný náznak úsměvu. ()

ArsenalEagle

Kdo čekal nějakou extra zábavu byl blázen. Všichni jsme věděli (teda aspoň v to doufám), že se bude jednat o slušný flashback do auťákovy minulosti. Je tu pár vtipných scén, ale tím, že je většina humoru soustředěna zatím právě na Sheldona, tak se potenciál příliš neprojevil. Nijak mě to extra neuchvátilo, ale ani neurazilo. Určitě tenhle nenápadnej seroš nezatratím po pilotním dílu. Psychor by měl psát kurzívou, protože píše furt to stejné a čte si to jen někdo, kdo to nečte. Kdyby tu byly hororové prvky, má to od něj 5*. :D ()

MrakyMraky

Jediné spojení s TBBT je hlas a vysvětlování velkého Sheldona, co mne občas dost ruší, ale asi je to nutnost. Jinak je to komedie o ůplně něčem jiném než TBBT a mně se líbí. Dobré dětské hlášky, dobré dospělé hlášky zapadá to. Trochu v duchu seriálu Malcom In The Middle s o mnohem víc chytřejším klukem. Malý Sheldom vzhledem a slušňáctvím vypadá jako syn Toma Cruise, což je celkem zajímavý paradox. Matku Sheldona hraje dcera herečky, která hrála matku velkého Sheldona. Není to ideální, protože to někdy vypadá, že přehrává a je těžko říct, jestli je to jen dojem, protože jinde v TV čí filmu tahle herečka tolik vidět není. Dá se na díly dívat náhodně a na přeskáčku, každý je ucelený. Těším se vždy na další. ()

• Píseň hrající na fotbalovém tréninku je „Nothin 'But A Good Time“ od kapely Poison. (G....)