Mike Kendall (John Hawkes) je bývalý policajt, ktorý stratil svoj odznak a dôstojnosť, ked' podľahol alkoholu. Jedného dňa nájde pri ceste polomŕtve mladé dievča, ktoré neskôr následkom svojho zranenia v nemocnici podľahne. Mikeovi je celá situácia ľúto a preto sa rozhodne na vlastnú päsť vypátrať jej totožnosť a osud. Avšak honbou za vrahom dievčaťa vystaví svoj život ako i životy svojej rodiny veľmi veľkému nebezpečenstvu. (sochoking)

Lacike

Poctiva oldschoolova kriminalka o jednom expolicajtovi, momentalne ochlastovi, ktory sa rozhodne vyriesit pripad vrazdy mladeho dievcata, ktore nahodou najde. Samotny pripad sice nie je strhujuci, ale film taha charizmaticky hlavny hrdina, ktory aj ked je momentalne v riti, tak mu celkom verite, ze to nejak nakoniec vyriesi a obcas sa ukaze, ze v nom este je kus drsneho chlapa. Povedomy xicht z mnohych filmov John Hawkes tu exceluje. Aj vedlajsie postavy su trefne obsadene ci uz viac ci menej znamymi xichtami. Obcas sa dockame poriadne brutalnej a stylovo natocenej prestrelky. Pripomenulo mi to stare dobre devätdesiate roky, ked vznikali taketo lacne ale nie podfinancovane kriminalky v ktorych mali moznost herci poriadne vyniknut a nesnazili sa zavdacit celej rodine. K uplne spokojnym styrom hviezdickam mi tam maly kusok chyba. V urcitych momentoch je to trochu nuda. Niektore akcne sceny mohl byt este intenzivnejsie. Skoda, ze väcsi priestor nedostalo zaujimave zabijacke duo. Proste kus pridat sem, kus ubrat tam. Ale celkovo som spokojny a dalsi pripad sukromneho opileckeho očka si pozriem velmi rad. P.S: Co by dnes za takuto ulohu dal Cage alebo Travolta? Musia byt riadne nasrati, ze tam nehrali oni. 7/10. ()

.killer.

Standardní detektivka, která rozhodně neurazí. Po všech stránkách slušná filmařina, která nemá žádné slabší momenty ve střihu, kameře, nebo ve výstavbě příběhu (žádné scenáristické berličky, zbytečné odhybky, nebo okatá prvoplánovost - určitě i díky rozumné stopáži). Mám osobně dojem, že se obdobně stavěná detektivka (soukromý detektiv na stopě) už delší čas mezi filmovými novinkami neobjevila, takže i za to dávám hvězdu navrch. Mimo to mám radost, když si pustím po delší době film, o kterém nic předem nevím a on mě příjemně překvapí. Ačkoliv tu nenajdete nic, co by jste už někde předtím neviděli a určitě ničím zvláštním nevybočuje z řady, stojí minimálně za zmínku. ()

Torpid

Přijde mi, že všichni zůčastnění chtěli hlavně odvést slušné řemeslo a to se jim bez výjimky povedlo. Není to v ničem originální krimi, je to bez velké hvězdy, ale všichni herci jsou minimálně dobří a John Hawkes je tak trochu nenápadně vynikající. Tohle se prostě točilo pro radost a obdiv k žánru. Mám pro takový přístup k filmařině slabost a naopak filmy s přepálenými ambicemi dost často házím do odpadu. 75% ()

agentmiky

Stará dobrá krimi vystřihnutá jako z devadesátých let minulého století, kde si ústřední postavu jednoduše oblíbíte a přejete mu, aby nakopal zadek všem těm padouchům. John Hawkes pro mě byl vždy herec menších rolí, ale tady mu postava sveřepého policajta sedla náramně, hrál velmi uvěřitelně, prostě jsem mu pomalu věřil vše, co právě dělal (takto bych si představoval každého hlavního hrdinu v detektivce). Sice to skoro pořád hrálo na vážnou notu, ale ocenil jsem pár odlehčení, kterých se divák dočká. Zápletka docela v pohodě, stejně tak i scénář ve výsledku nevypadal jako rozstřílené síto, kde by nic nedávalo smysl. Zajímavé obsazení vedlejších rolí (Collins si to docela vodil, i ti dva nájemní zabijáci tomu dodali nějakou tu špetku navíc). A když přišlo na přestřelky, tak jsem se divil, s jakou bravurou je natočili. Závěrečná sekvence u opuštěných vlakových vozů velice atmosférická, ten moment s prostřelenou čelistí, jako WOW. Jsem sám překvapen, ale ocenil bych druhý díl. S Hawkesem jako stěžejním majákem kdykoliv. Za mě dávám 81 % ()

Morholt

Taková příjemná malá kriminálka o chlastajícím policajtovi, co přišel o odznak a soukromé hledání vrahů holky, kterou našel u cesty, je věc, která by ho mohla vrátit zpátky do hry. Je to sice podle šablony, ale film rozhodně nenudí a kromě toho může sázet na celkem solidní obsazení. Sešla se tu docela slušná řádka známých jmen, kterým vládne výborný John Hawkes. Jinak souhlasím s kolegou cubiczchem. Ustřelená čelist nadchla i mě. 65% ()

• Natáčení začalo v únoru 2016 a probíhalo 35 dní v Utahu. (Homerking)