Týden s prezidentem

(relácia)
Publicistický
Česko, 2017, 25 min

Účinkujú:

Miloš Zeman, Jaromír Soukup (moderátor), Alex Mynářová (moderátor)

Nový diskusní pořad s prezidentem republiky. Hlava státu komentuje podstatné události minulého týdne. (TV Barrandov)

easaque odpad!

odpad publicistické pořady na Barandově jsou evidentně pěkně dopředu připraveny a jdou na ruku všem pozvaným hostům. Majitel televize Barrandov Soukup tu veřejně leze do prdele prezidentovi a jen mu přihřívá polívčičku. A jsem rád, že nejsem sám, kdo to tak vidí. Podrobné hodnocení není v tomto případě opravdu potřeba. ()

Camatius odpad!

Každý demokraticky zvolený prezident dolných desiatich miliónov v demokratickej krajine, ktorého názory tak 6 miliónov oobyvateľov dokážu rozzúriť do červena skrátka potrebuje vlastnú propagandistickú reláciu, kde moderátor je primárne pritakávač chváliaci všetko čo prezident urobí. A to každý týždeň po pol hodine Je len zvláštne, že ostatní hlavne na západe na to ešte neprišli. A je zvláštne, že takúto službu neposkytujú verejnoprávne médiá. Veď aj on si ich určite platí zo svojich daní... ()

topi80

Na české mediální scéně je tradicí, že rozhovory s prezidenty jsou poněkud servilní a prezident se nechá vypovídat. Ani tento pořad není výjimkou. Jaromír Soukup je sice jako redaktor mizerný, ovšem odpovědi prezidenta Zemana jsou naprosto skvělé. Rozvláčné, ale nakonec skvěle vypointované a ještě k tomu vtipné. Takže těch 5 hvězdiček patří výhradně panu prezidentovi. ()

Mark1983

Líbí se mi, jak Zeman nechodí okolo horké kaše. Když je něco špatně tak je to prostě špatně, a nebudeme to formulovat jakkoliv zaobaleně, aby tomu nikdo nerozuměl. A navíc, i když někteří jedinci cítí vůči Zemanovi evidentní averzi, Zeman je snad úplně první prezident ČR, s jehož názory většinou souhlasím bez ohledu na jeho odpůrce, kterých je podle volebního průzkumu méně než těch, kteří by Zemana v případě jeho kandidatury znovu bez váhání jako prezidenta volili. Jeho celkový postoj k politické situaci má hlavu a patu stejně jako EET od Babiše, u čehož pravím: Proč by zlodějští podnikatelé měli okrádat stát na daních? Neznamená, že když je podle některých demokracie, i když dnešní zákonodárci, co se zákazů týče, strčí komunisty do kapsy, protože s čím dnešní zákonodárci jdou na povrch - to je vrchol omezování občanů stupidními zákazy, co si ani komunisti nevymysli. ()

Ajfist odpad!

Vlezdoprdelní pořad řitního alpinisty Jaromíra Soukupa jehož botky z hlouby Zemanovy řiti už ani nekoukají,neboť snaha vejít se dovnitř celý i s botama,se setkala konečně s úspěchem.Akorát,že nevím co tím ten blbec Soukup sleduje,protože Zeman je schopný podrazit kohokoliv a popřít cokoliv co kdy řekl. ()

• Kromě Jaromíra Soukupa moderuje pořad Týden s prezidentem i Alex Mynářová, která je současně manželkou Vratislava Mynáře, který zastává úřad hradního kancléře prezidenta republiky. (majky19)