Charlie Carbone (Jerry O´Connell) a Louis Booker (Anthony Anderson) sú už roky najlepšími priateľmi. Každý z nich má však svoje vlastné problémy. Louis je bytostný optimista, ale zároveň smoliar k pohľadaniu. Charlie je naopak skeptik, ktorý sníva o zoznámení s príťažlivou ženou a bezstarostnom živote. Jeho sny sa mu však môžu veľmi ťažko splniť, pretože je nevlastným synom mafiánskeho bossa Sala Maggia (Christopher Walken), ktorý nemá oboch priateľov priveľmi v obľube.  Sal sa im i napriek tomu rozhodne dať  poslednú šancu a požiada ich, aby doručili do Austrálie 50 000 dolárov. Spočiatku to vyzerá tak, že sa na nich konečne usmialo šťastie. Lenže bundu, do ktorej si peniaze schovali, im vďaka ich hlúposti a nepozornosti ukradne miestny klokan. Najzábavnejší lov v dejinách Austrálie môže začať... (TV Markíza)

MM_Ramone

Dvaja kamaráti Charlie Carbone a Louis Booker majú do Austrálie doručiť päťdesiat tisíc amerických dolárov. Pracujú pre mocného mafiánskeho bossa Sala. V Austrálli im však tento balík peňazí uradne klokan. Ujde im v ich bunde. Je jasné, že Salvatore Sal Maggio by len ťažko uveril tomuto príbehu. Musia za každú cenu chytiť klokana a vyzliesť ho z bundy. Je to poriadne bláznivý námet na celovečerný film. Prekvapivo to však celkom fungovalo. Pobavil som sa pri tom. Americko-austrálska klokania komédia. "Kangaroo Jack". *** ()

Slarque

Rád bych doufal, že na téhle stupidní kravině Jerry Bruckheimer prodělal... Komedie spíš trapná než vtipná mě bavila míň než Troškovy Kameňáky (jejichž příznivcem rozhodně nejsem). Scénář pitomý, herci trapní (Christopher Walken je tam jen na chviličku a nepředvádí nic zvláštního, ale i tak je samozřejmě suverénně nejzajímavější), režie nijaká. Klokan je evidentně určen stejně starému publiku jako Garfield či Scooby-Doo, ale zápletka s mafiánskými zabijáky pro něj moc vhodná nebude. Takže nejlepší bude, když se tomu vyhnou všichni. ()

Deimos

TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 8/10 Efekty 7/10///+dvojice O´Connell a Anderson, krásné scenérie, nadupaná hudba -divatelné jen pokud filmu přijdete na chuť/// Dlouze jsem se snažil přijít na to, čím bych hodnocení filmu srazil dolů, proto si jej trošku rozeberme. Obsazení filmu není plné hvězd, přesto kdo má rád ustřední dvojici, bude potěšen. Estella Warren, i přesto že se objeví více až na konci filmu, tak je na ni radost pohledět. Herecké výkony se dají přežít. Horší je to se scénářem, nic co by tu už nebylo, přesto pro tento film postačuje. Samotný Klokan Jack je na první pohled uvěřitelný a především připraví hlavním hrdinům nejdenu peprnou situaci. Krásně na mě zapůsobili přírodní scenérie a většina akčnějších scén. Nejvíce však musím vyzdvihnou hudbu, která vás provází téměř celím filmem a pokud máte rádi Hip-Hop určitě si příjdete na své./// Celkem 68%/// ()

hnkflknk

Ach jo. Takovou nudu při filmu jsem snad zažila jen dvakrát třikrát za svou dráhu filmového konzumenta.Tohle je přesně ten typ filmu, kterej neni ani tak dobrej, aby se tomu dalo smát a ani tak hroznej, aby se tomu dalo smát (viz. Python 2). Nevydržela jsem se na to koukat déle jak půl hodiny. A to jsem se hodně držela..... ()

cinema_cz

Za 65 milionů dolarů se podařilo vytvořit film, jehož sledování bude zřejmě pro většinu obecenstva dosti bezútěšnou záležitostí. Možná, že sedmiletý divák se bude jednoduše bavit klokanovými taškařicemi, stejně však zůstává zřejmým faktem, že v oblasti dětského filmu má Jerry Bruckheimer ještě co dohánět. 40 % (Leoš Flodr, Ci 10/2003, str. 80) ()

• Když Charlie a Louis letí letadlem, narazí před přistáním do jakési zdi a zničí si tak velkou část levého křídla. Na dalším záběru je ale letadlo opět v pořádku. (Patrik256)
  • Producent Jerry Bruckheimer přidal po zhlédnutí Disneyho Sněžných psů, kteří mají podobnou zápletku, scénu, kde klokan Jack mluví. (HappySmile)