Podobní

(festivalový názov)
  • Česko Všichni jsme stejní (festivalový názov) (viac)

Copi sa snaží ukázať svojmu synovi Pasteovi správnu cestu v hektickom svete. Ale ktorá cesta je tá pravá? (Fest Anča)

honajz

Od ledna dělám devět a půl a více hodiny denně. Do té doby jsem byl na volné noze a byl zde pro své děti, a ony pro mne. Teď se vidíme deset minut ráno a hodinku večer. Nemáme čas si popovídat. A o tom tenhle krátký film je. Abychom se zamysleli nad tím, co pro nás je, a co není důležité. Skutečně je podstatné trávit veškerý čas v práci a vydělat víc peněz, nebo vydělat míň, uskromnit se, a být zde pro rodinu, ale i pro sebe, abychom se mohli naplnit pozitivními věcmi? Tenhle komentář píšu hlavně kvůli Honzíkovi, protože povídání s ním mi poslední dva měsíce hodně chybí. ()

Trevor

V čase písanie môjho komentára má film na youtube okolo 7,3 milióna zhliadnutí a na animovaný príbeh nezvyčajne vysoký počet označení nepáči sa mi to. Pravdu povediac nijako zvlásť to neoslovilo ani mňa, deti možno vnímajú svet stereotypne a aj veľká časť depelých tak prežíva, pre mňa je však každý deň novou príležitosťou prežiť niečo výnimočné, dozvedieť sa niečo viac. ()

easaque

-4* malý milý animovaný film o tom, že je dobré občas uniknout ze šedivé průměrnosti a stereotypu, aby byl svět veselejší a barevnější. I když je toto poselství známé, tak si ho musíme jednou za čas připomínat. I za to vystoupil normální kraťas z průměru o kapánek výš. Zkouknul jsem ho tady. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1+ /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: X (3*MAX) ] ()

Zagros

Parádní kraťas o jedné velké životní pravdě. Krátké hodnocení kraťasu. :-) Nicméně se neubráním a ještě k tomu něco dodám. Je vždy skvělé pozorovat malé děti, jak jsou ze všeho nadšené a jak je jejich svět živý a barevný. Jaký je to kontrast, když zahlédnete znuděného dospělého, který se sotva šedivě plouží. Proto prosím všechny dospělé, ať se inspirují v pohledu na svět u dětí, budou překvapení, jak svět může být občas zábavný a pestrý. Pokud to už nedokážete, alespoň nebraňte těm, kteří to ještě umí... především dětem. ()

Lachtaan

Doba krátkometrážních filmů, které vládnou festivalům i internetu, právě nadešla a ty z nich, jež přinášejí poselství o útrobách každodenního života, bývají ty nejdrsnější, nejdojemnější, avšak nejreálnější. Cením si každého, který se po zhlédnutí záležitosti toho typu nad jeho námětem zamyslí a při nejlepším zjistí, že jej spot skutečně ovlivnil. ()