Security

• Česko Sekuriťák (viac)
všetky plagáty

Bývalý špeciálny agent a vojnový veterán Eddie Deacon poznal aj lepšie časy, ale v súčasnosti nemá na výber, a tak sa zamestná ako strážnik v obchodnom dome. Netuší, že už v prvý večer sa nudná služba zmení na boj o prežitie. V noci do budovy vnikne rozrušená 11-ročná dievčina, ktorú polícia eskortovala na súdny proces, aby vypovedala ako dôležitá svedkyňa pred súdom. Konvoj vozidiel však prepadli ozbrojení zločinci. Aj keď sa jej podarilo utiecť, neustále ju prenasledujú. Ostrieľaný gangster a jeho spojenci sú pripravení ísť aj do extrémov, len aby splnili svoj cieľ a zabránili jej vypovedať pred súdom. Eddie a jeho kolegovia zo strážnej služby poskytnú ochranu vystrašenému dievčaťu, ktoré má v pätách ozbrojený gang zabijakov. Ich psychopatický vodca predloží ochranke ponuku. Buď im vydajú dievča, za ktoré dostanú slušnú finančnú odmenu, alebo onedlho zomrú. V budove sa rozpúta boj na život a na smrť. Bude to dlhá noc... (TV JOJ)

korbitch22

A tohle bylo zase co? Scénář hloupější než klon posledního agenta X a režie příšernější než poslední Die Hard. Antonio se sice ve svém požehnaném věku snaží aby zase vypadal jako akční hrdina, ale nevím co je smutnější, jeho pivas, rýhy na xichtě že byste na ňom mohli hlodat Mariánský přikop nebo jeho účast ve stupidním dvd céčku, kde se parta komparzistů v maskáčích snaží zabít ošklivou holčičku které byste nejraději vpálili kulku do xichtu sami už jen za ten její Downí výraz. Přitom se jí Antonio snaží kočírovat přes růžovou vysílačku, má u toho príma kolegy co před tejdnem prodělali první ranní poluci a vymáčkli tisícího beďáka, taky se ho snaží ukecat xsmrti zlý Gándhí a občas ho pohoní v papundeklových kulisách Ordinace v Růžový zahradě pokérovaný prodavač z Asijské tržnice v hustokrutopřísným koženým sáčku a to vše je dokonale ukočírované režisérem TV reklam na ovesné vločky a celé je to s nádechem PG ratingu. Van Damme se Seagalem můžou bejt úplně v klidu, Antonio se mocinky moc snaží kleknout a čuchnout ke kaďáku déček Nikolase Kejdže. Neskutečná snůška hoven. 20%. ()

Morholt

Tonda Bandaska a parta securiťáckých jelit z Tesca vs. Ben Kingsley a banda ultrasuper zabijáků, co by netrefili slona i kdyby mu stáli na chobotu. Hrozná hlína. Tonda si občas vzpomněl na desperádská léta, což tomu všemu dodávalo na bizarnosti a aby toho nebylo málo, začal vyrábět z propriet zdejší sámošky bomby. Ale i když to je narvaný až po střechu všema béčkovejma hovadinama, na jaký si člověk vzpomene, má to docela švih, pořád tu něco bouchá, střílí se o sto šest a kluci a holky se tu legračně mydlej. Bůh mi pomáhej, ale já se u toho bavil. 60% ()

CarloRizzi

Slabý  Equalizer  v podání Antonia Banderase, který vypadá na první pohled  jako Ben Affleck. Fajn je to oddechovka, takže proč si zatěžovat hlavu akorát náš hrdina jezdí na čtyřkolce a profesionální padouch ho není schopný trefit. To mi hlava nebere. Ben Kingsley říká: Pošlete tam ty nejlepší lidi🤣 ()

Yoshitsune

Mám rád Banderase, má charisma a umí podat vynikající výkony, ale tahle jeho postava, mu nesedla. Nejde ani tak o to, že ta postava jako by vypadla z roku 1985, v tom roce se hrdinům, sami od sebe zacelili střelné i bodné rány, střepinám od výbuchu se dokázaly vyhnout i když stáli přímo před výbušninami a záporáci, to už předem vzdávali. Ale Banderasovi, to nesedne, mně se Banderas líbil ve třetích Postradatelných, mně se líbil v Nájemných zabijácích a samozřejmně Desperadovi. Ty postavy, co tam hrál sou šílený, sou nepředvídatelný, sou vtipný a hlavně sou to všechno silné charaktery, ale tahle nudná, plochá a ničím nezajímavá postava, ta byla jako žvýkačka, kterou už před vámi někdo měl a to je prostě fuj. Některé akční momenty sou fajn, ale ve výsledku, to nepůsobí tak agresivně, jak nám trailer nalhával, nezachrání to ani mlátička Cung Lee, tentokrát ne. Z těch všech charakterů, mně logicky nejvíc bavil Ben Kingsley (jak jinak, je to Ben Kingsley) a zbytek postav, frajírek, asiat co umí vyrobit bombu a srab, mi byli ukradený, byť frajírek překvapil. Ne, rozhodně ne, tohle Banderas nemá zapotřebí, fakt ne. ()

Torgal

Banderas ako zachmúrený veterán budí rešpekt, no to je asi tak všetko čo tu môžem pochváliť. Námet je variáciou na Smrtonosnú pascu, čo by bolo úplne v poriadku, keby jeho spracovanie nebolo tak béčkových parametrov. Nevýrazná skvadra z obchoďáku sa hrá na Kevina zo Sám doma, iracionálne chráni zdutú krpaňu a nakope zadky elitným žoldákom, klasika. Z niektorých vecí, čo som tu videl mi obočie odputovalo snáď až na temeno. Akože pozerať sa na to dá, ale nevediac o tom, že sa točia aj podstatne horšie akčňáky by som išiel s hodnotením ešte nižšie. 4-/10 ()