Šikanovaná a odstrkovaná Yennefer náhodou objeví způsob, jak utéct. Geraltovo pátrání po takzvaném ďáblovi skončí pořádným malérem. Ciri najde bezpečí mezi svými. (Netflix)

LasT_Olt

Tak druhým dílem už nám to začíná trochu pokulhávat, nečekal jsem že to příjde tak brzo. Je na tom krásně vidět, jak málo času seriál má. Kdyby to opravdu udělali jako v knihách, a nedávali tak hrozně moc času Yennefer a Cirille, tak by se možná nečtenáři knih dozvěděli, proč je Geralt vlastně v Dol Blathanna, jak správně ulovit sylvána a jak elfové ve skutečnosti trpí. Je to hrooozně moc uspěchané, což je škoda, a také důvod proč se tento seriál nikdy nevyrovná GoT. Jo a ten Geraltův chladný vztah k Marigoldovi je jako co proboha? Vždyť v knihách jsou už na Konci světa nejlepší kámoši... ()

molcan2

Ach bože to je zlé... dúfam, že to bol pilot k celej sérii Dialógy boli nudné Príbeh bol nezmysel, celá časť s elfmi... bard.... omg horšiu epizódu z dobrého seriálu som ešte nevidel Romantika s yennefer bola neuveriteľne hlúpa, strih mi pripadal ako na úrovni samovražedného oddielu... A je neuveriteľné ako len Harry Potter dokáže zvládnuť školu mágie, prišlo mi to rovnako zlé ako seriál kúzelníci A Geralt bol proste hlúpy a absolútne opačný ako bol predstavený počas prvej epizódy Človeku veľmi chýba hra o tróny pre vytváranie atmosféry okolo postáv, fantázie a nových miest Ale prvá epizóda bola dobrá a tretia je opäť na dobrej ceste ()

Martrix

Sapkowski vymyslel vcelku zajímavý svět, ale co se s ním udělali tvůrci tohoto seriálu, to je tedy mazec. Triky jsou skoro jako z Hvězdné brány, ale nevadilo by mi to. Co mě ale iritovalo hodně, byla neskutečně otravná postava barda a jeho blbý písničky, které totálně zlikvidovaly už tak velmi nevýraznou atmosféru celé epizody. Zatím chybí seriálu špinavost a právě nějaká atmosféra. Yennefer linka byla jako Harry Potter po polski... . Ještě tomu dám šanci, ale zatím zklamání. ()

Wallis3 odpad!

TAK TOHLE ZAČÍNÁ ZAVÁNĚT POŘÁDNÝM PRŮSEREM! Ne jenom, že to nebyl příběh o Zaklínačovi, ten tam jen vystupoval jako předražený kompars, ale paní Schmidt si z toho udělala jakousi romantickou frašku! Proč sakra udělali z Yennefer kostrbatý cosi? Proč ty zbytečný postavy a natahování něčeho, co se chce tvářit jako děj?? Zakomponování Věže Racka byl špatný vtip, stejně jako celá škola. ()

Sany33

Jedná sa o epizódu kde sa pozeráme na Yennefer a na jej začiatky čoby čarodejníčky. táto etapa jej života nie je v knihách vyobrazená oba sa o nej hovorí a aj preto sa toho autori chytili aby bola táto časť pútavá pre milovníkov knižnej predlohy, lebo sa s tým nemali možnosť stretnúť. Iank sa jedná o veľmi nudnú časť kedy Geralt nájde elfov a Ciri sa stretne s utečencami z Cintry. Spasilo to ale Marigoldove spievanie. 75% ()

• Marigold (Joey Batey) se narodil v roce 1222 a na začátku příběhu je mu 18 let. První série končí, když je mu 41 let. (Geralt z Rivie)
  • Yennefer z Vengerbergu (Anya Chalotra) se narodila v roce 1192 a na začátku příběhu je jí 14 let. První série končí, když je jí 71 let. (Geralt z Rivie)