Geralt, Yennefer a Ciri putují z jednoho konce Kontinentu na druhý a hledají bezpečné útočiště. Král Vizimir využije svého okouzlujícího mladšího bratra. (Netflix)

Sebule

Zaklínač se vrací a s ním i moje nadšení. Po prvním díle jsem opravdu spokojený, furt se něco dělo, Geralt a spol jsou na útěku a neustále jim hrozí nějaké nebezpečí. Výborná hudba, která má takový středověký nádech a do toho opravdu skvělá choreografie bojů. I přesto mám ale pár výtek, dějová linka v Redanii mi zatím nepřijde moc zajímavá a trošku jsem se nudil, když na scéně byly postavy právě z Redanie. Taky efekty by mohly být o něco lepší, třeba krev mi přijde až taková moc umělá. Jinak si myslím, že rozjezd dost slušný a doufám, že další epizody budou lepší a lepší. Hodnocení: 8/10 ()

aR3Zz

Překvapují mne negativní recenze, zřejmě fanoušci knižních předloh. Nicméně já dostal v prvním díle třetí série všechno! Středověké fantasy, krvavé řežby, nějaké to kouzlení, politické intriky i jakýs takýs posun v příběhu (byť to je to hlavní, na čem by se mělo zapracovat, některé pasáže byly zmatečné). Líbilo se mi ztvárnění vztahu mezi Geraltem a Yennefer a vlastně celková pozitivita dílu. ()

Tereza_T

Tak já jsem si právě vykoukala oči na Yennefer potažmo její představitelce Anye. A taky na Henrym a Freye... vlastně tohle píšu poslepu - Mecia jako Francesca vypálila mou poslední světločtivou buňku. Krásní to lidé. A nějakej, pro mě jako neznalce předlohy, svižnej a fajnovej děj to taky mělo. Tohle je spíš jen shoutout genům, kontaktním čočkám a make-up artistům. ()

Sany33

Príbeh: Geralt, Jennifer a Ciri putujú po kontinente a hľadajú útočisko. Idú po nich všetci, či už Redania alebo Nilfgard alebo elfovia. Všetko vyvrcholí vo finálnom súboj. Prevedenie: Úvodná časť tretej série je príbehovo neuveriteľne statická a nebiť finálnej súbojovej choreografie išlo by o veľmi podpriemerný pilot. 61% ()

jarmil8

Já tedy nejsem skalní fanoušek, knížky jsem četl, seriál viděl, hru (3) hrál, a prostě mi uniká, co se tady děje, jak záhadně rychle se tam postavy (a skupiny postav) pohybují mezi jednotlivými lokacemi, co je dramatického na tom, že někdo pálí obrazy a podobně. Tudíž místo napětí se spíše nudím. Netušil jsem, že to napíšu, ale první série teda asi byla ve srovnání s tímto skvělá, k divákovi vstřícnější. ()