Bloodsucking Bastards

Máte firmu v ktorej väčšina zamestnancov len odpočíva a ich pracovná morálka dosahuje úroveň bodu mrazu? Ste nadriadený, no nikto vás nerešpektuje, ba priam pri nabádaní o zvýšenie pracovného úsilia ignoruje? Návod na riešenie daného problému nikdy nebol jednoduchší! Zameňte manažment za ten, ktorý v noci bdie a cez deň spí, rovnako ako v jednej zo spoločností, ktorá sa zaoberá predajom tovaru cez telefón. Novým hlavným manažérom predaja sa totiž nestáva podľa očakávania tak trochu plachý, no zato ambiciózny Evan (Fran Kranz), ktorý kvôli rozchodu s kolegyňou Amandou (Emma Fitzpatrick) nezažíva zrovna najšťastnejšie obdobie, ale Max Phillips (Pedro Pascal), ktorého jediným cieľom je zvýšiť výkon všetkých zamestnancov s pomocou ich premeny na upírov. Podarí sa zamilovanému páru a niekoľkým priateľom z firmy dostať do bezpečia, a tak sa vyhnúť zrodu novej éry spoločnosti? (*CARNIFEX*)

heyda

Bláznivý mix upíří krvavé zábavy a britského suchého humoru (ač jsou tvůrci amíci). Trochu to připomínalo partičku IT Crowds, akorát navíc s tou krví a dlouhými špičáky. Nevím, jak se má takto ujetý film hodnotit. Na jedné straně působí extra lacině (tou kamerou) a postrádá to jakoukoli logiku, na druhé straně je to fakt sranda a masky jsou zvládnuty perfektně. ()

Eliott

Bezpochyby zajímavá a místy dokonce velice vtipná upírská oddechovka z prostředí kanclu, kde se každý vyhýbá práci a bezpáteřní vedoucí se nedokáže s podřízenými vypořádat. Iditulku pokazí až záhadné změny a zmizení několika členů. Reakce na sebe nenechá dlouho čekat a masakr začíná. Mezi nejlepší postavy zde bezpochyby patřil Pedro Pascal, kterému sedí každá role, ať už je to záporák nebo klaďas. Dále se mi také velice zamlouval doteď mnou neznámí Joey Kern, jenž se svými výstřelky postaral o drtivou většinu humorných pasáží.  61% ()

J*A*S*M

Solidní upírská oddechovka bez ambicí dělat cokoli nějak netradičně či svojsky (za tímto účelem doporučuji navštívit loňský Nový Zéland). Přesto, anebo právě proto ve výsledku velmi nenáročný, ale také velmi příjemný, koukatelný a sympatický film. Bavil jsem se, smál jsem se. ()

Astaroth12

Tak asi do 50 minúty sa film tváril, len ako komédia, nič nenasvedčovalo tomu, že bude mať hororové prvky, ale mal, potom to krvavo až splatterovský roztočil a ja som vrieskal blahom. Dôvod je taký, že mame tu hrdinu, ktorý je bojazlivejší, ale za záchranu svojej milej urobí všetko, je tu aj kráska, ktorá nám tiež ukáže par svižných chvatov, je tu aj kamarát, ktorý je trocha nad vecou a aj keď ide do tuhého, vie to otočiť na srandu, a nemôžem zabudnúť na strážnika, ktorý sa javí ako solídny tutmák, ale všetkým ukáže, že nemá rešpekt ani pred upírmi. Je to preveliká sranda, na tých dialógoch som sa veľmi bavil. Herecky to bolo tiež užasne, len príbeh mohol byť aj o niečo lepšie spracovaný. Je to svižné ( hlavne koniec), zábavné, herecky povedené a môžem povedať, že je to jeden z tých lepších filmov o upíroch, čo sa týka novšej tvorby. ()

pornogrind

Tak tohle mi nesedlo. Tenhle kousek nefunguje ani jako horor ani jako komedie. Sice se ke konci trocha krve prolije, ale to předchozí dění rozhodně nezachrání. Co se týče humoru, tak ten šel mimo mě a povětšinou tenhle humor působí spíš trapně. Sice se tam pár vtipnejch scén i hlášek najde, ale ten poměr je strašně nevyrovnanej. Nuda ()