Kousavou, sarkastickou CLAIRE SIMMONS fascinuje sebevražda jedné ženy z podpůrné skupiny pro pacienty trpící chronickou bolestí, mezi něž patří i ona. Jak zjišťuje podrobnosti o Ninině sebevraždě a jak se rozvíjí její vztah s Nininým manželem, začne se prát i se svou vlastní, velmi krutou osobní tragédií. (Filmbox)

ondrula

Drama s dramatickým obloukem přesně podle příručky z filmařské školy. Smůla stárnoucí Jennifer Aniston je asi ta, že už bude navždy zapsána jako Rachel a v dramatických snímcích se teď tedy zjevně bude po zbytek života marně pokoušet dokázat, jaká je herečka. Poměrně dobrá, ale snaží se tak moc, až mi přišlo, že malinko přehrávala. Její cynický humor byl osvěžující, ale to z filmu ještě nedělá komedii. Dojemný příběh o překonání tragických životních těžkostí mě nijak zvlášť nedojal. Za výkon Adriany Barraza v roli mexické posluhovačky palec nahoru. ()

..Lucas..

Jako většina lidí, znám Jennifer spíše z jejích komediálních rolí, ale přesto jsem věřil, že zvládne i dramatickou roli. A zvládla ji výborně. Nemám snad co vytknout. Její bolest, jak už fyzickou, tak i psychickou, jsem jí naprosto věřil. Výborná byla i Adriana Barraza a potěšily i vedlejší role jako Anna, Sam, Britt, Felicity a další. Povedené drama s pár vtípky. ()

JustMeeKatie

Na tento film jsem byla zvědavá už od doby, co se objevil trailer. Jennifer Aniston v dramatu? To prostě musím vidět! Samotný popis filmu by mohl předznamenávat poněkud depresivní snímek, kterým ovšem Cake (aspoň dle mého názoru) vůbec nebyl. Naopak se jednalo o velice odlehčené drama s kapkou černého humoru a sarkasmu. Zkrátka nic temného. Hodně se mi zde líbil herecký výkon právě Jennifer. Úplně jsem zapomněla na to, že je to hollywoodská herečka. Pro mě to byla prostě Claire - zničená žena, která zanevřela na svět a rozhoduje se, jestli tu zůstat nebo odejít. Dále bych ještě pozvedla herecký výkon Anny Kendrick, kterou mám moc ráda, ale tady hrála takovou perfektní mrchu, a Sama Worthingtona, který na mě působil jako velký sympaťák. Opravdu doufám, že Jennifer v budoucnu uvidíme i v dalších dramatech. Cake je opravdu skvělým nezávislým filmem - a ta finální scéna byla úchvatná. ()

Aljak

Film s veľmi dobrým základom, ktorý mal nakročené k pozoruhodnému príbehu. Ale bohužiaľ, nejako to celé pôsobilo až príliš mdlo a príbeh napokon vôbec nedokázal ťažiť z toho perspektívneho základu. Traumatizovaná hlavná postava v podaní Jennifer Aniston sa správala naozaj nevyrovnane, už som ani nevedel, čo od nej vlastne čakať. Takéto deprimujúce zápletky mám rád, ale toto na mňa nejako nezabralo a po scenáristickej stránke to bolo také dosť premárnené. Ale aspoň Jennifer ukázala, že dokáže zahrať aj dramatickú rolu, a veruže vcelku hodnoverne. ()

kaylin

Kdyby jen ten film nebyl vyprávěn celou dobu tak strašně tajemně, jako že na vás na konci čeká nějaké velké prozření, dal bych mu ještě výrazně větší hodnocení, ale jeho vykořenění mi nedává jinou možnost. Herecky je to dobré, ale chtělo by to, aby to na diváka nehrálo něco, co tam vlastně vůbec není. ()

• V desiatej sérii časti 4 seriálu Priatelia s názvom O torte, objedná Rachel (Jennifer Aniston) pre dcéru tortu s čokoládovou polevou. Rovnakú dá urobiť vo filme Becky v jeho závere. (megajalec)