Začínající herečka Sarah Walkerová je odhodlaná prorazit v Hollywoodu. Celé dny však tráví v zaměstnání bez jakékoli vyhlídky na postup, navíc pod přísným dohledem svého povýšeneckého šéfa Carla. Udržuje povrchní přátelské vztahy s ostatními neúspěšnými umělci a soupeřícími herci a účastní se bezpočtu konkurzů v naději, že se na ni jednou usměje štěstí. Po sérii podivných castingů vedených tajemnou dvojicí ze slavné produkční společnosti Astraeus Pictures je Sarah konečně obsazena do hlavní role jejich nejnovějšího filmu. Producent si myslí, že ji čeká zářivá budoucnost. Tato kýžená příležitost má však bizarní následky, které Saru promění jak po duševní, tak i tělesné stránce v cosi krásného... a naprosto děsivého. (Cinemax)

EvilPhoEniX

Ha, tak tohle je velmi slušné překvápko! ( Koment může obsahovat mini spoilery) Už od začátku si film udržuje mou pozornost díky půvabné a žádoucí hlavní hrdinky, která by se ráda stala herečkou v jednom filmu, ovšem "cásting" je zcela jiný, než očekávala. Už od začátku něco nepříjemného visí ve vzduchu a je jasné, že uvádějící nebudou zcela normální lidé. Co se zpočátku jeví jako artové drama se postupem času promění v bratříčka filmů( Thanatomorphose či Contracted) a na konci vyvrcholí v takovéj Masakr obsahující nejbrutálnější vraždu za poslední dva roky, že se poserete!! Perfektně natočené, extrémně násilné, znepokojivé, pomalejší, solidně vypointované, sleazy a sick! Paráda a nebýt pomalejšího rozjedu, tak plná palba! 80% Tohle v topce chybět nebude! ()

darkrobyk

Zpočátku líně se vlekoucí psychologické drama o dívce, která touží býti filmovou hvězdou, se postupně promění v bizarní noční můru. V určité chvíli jsem si nebyl jist, zda půjde o variaci na Thanatomorphose , Mouchu či Rosemary má děťátko.... naštěstí se film překlenul trochu jinam. Pěkná práce s nožem, ještě lepší s činkou. Z původních slabých 3* jsem skončil u pěkných třpytně zelených 4*. Pokud si chcete vychutnat slušivou krvavou lázeň, pak buďte trpěliví tak, jako hlavní hrdinka Sara... ()

korbitch22

Hned od začátku na vás dýchne výtečná atmosféra, hlavní hrdinka je sympatická a její výkon fantastický.Mám rád takovýhle pomalejší horory, hlavně když umí chytnout příběhem.Celou dobu si řikáte, ''sakra, co se to tam děje'' a dychtivě čekáte na odpovědi, bohužel ty nepřijdou a to je to, co tuhle nenápadnou a výtečnou žánrovku brutálně srazí dolu.Je sice fasjn, když si většinu stopáže tak nějak sami říkáte, co to asi je a vo co tam de, ale když vás v tomhle tvůrce nechá úplně, vždycky mě to nasere.Takže teď si prostě jako asi máme říct, co to mělo kurva všechno znamenat.Kdyby mi dal režisér racionální vysvětlení, nebránil bych se mnohem lepšímu hodnocení.Protože při některých pasažích se tajil dech a už dlouho tu nebylo tak brutální a dokonalé znázornění vražd.Výtečná žánrovka, kterou zazdil nijaký konec a ty slinty zdejších imbecilů o amatérismu vůbec neberte vážně.65%. ()

castor

V práci dala výpověď, protože měla za to, že tuhle roli má v kapse. Jenže cesta k ní ještě vede přes slizké ruce producenta v letech, kterého rudé šaty dosud neúspěšné herečky, respektive to, co je pod nimi, láká. Prostě další holka, která se honí za svým vzdáleným snem. Třeba to ovšem tentokrát za roztažení nohou stojí. Plané řeči, závist, sny, snaha naplnit očekávání, nepřešlapování na místě, kariérismus a zákulisní manipulace nám už v plné syrovosti představil třeba David Lynch (Mulholland Drive) nebo Darren Aronofsky (Černá labuť). Jenže Alex Essoe není Naomi Watts ani Natalie Portman, i tak přes mnohé nezáživné pasáže musím uznat, že závěrečná řežba je hodně znepokojivá a přímočará. ()

MontyBrogan

Prvá približne polovica bola pútavo záhadná, druhá prevažne nechutná. Ak tam chcel byť nejaký okultizmus, mal mať dostatok priestoru, aby vyvrcholenie filmu viac dávalo zmysel. Vymenil by som to za scény trhania si vlasov, nechtov a vnútorností ostatným. Čvachtavý gore je hocikde, filmová spoločnosť lomeno sekta, už je ale zriedkavejší jav, preto sa malo viac popracovať na jeho pozadí. ()

• Film bol natočený za 18 dní. (beso74)
  • Scény na vlakovom nádraží boli natočené bez povolenia. (Marceloo)