Christina Aguilera: Beautiful

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2002, 4 min

bubblebobble

Tento videoklip na mňa svojho času naozaj zapôsobil. Pamätám sa, že sme raz celá rodina sledovali telku a toto tam išlo. Všetci sme to s úžasom sledovali a po jeho skončení sme sa všetci tvárili akože sme nič nevideli. Každý bol tak trochu šokovaný ale tváril sa, že nie. :-D No a odvtedy radím Aguieru medzi moje naj :-) ()

Aluska88

Nádherná píseň i videoklip. Text pro Christinu napsala Linda Perry. Úžasný text o tom, že v každém z nás, zejména v těch, kteří se cítí ošklivými, podřadnými, nepotřebnými a celkově odlišnými, se nachází krása. A vůbec nezáleží na tom, co říkají ostatní. Song, který byl vlastně zároveň o Christině, ale stal se songem, který patří mnoha ztraceným a nejistým lidem. ()

Handle

Christina Aguilera je opravdu vyjímečná a nezaměnitelná zpěvačka. Kdokoli se snaží zpívat její ploužáky, je v podstatě bez šance. Zvlášť Beautiful je naprosto výborný po všech stránkách. Silná píseň s emotivním textem a povedeným klipem. Dnes tak trochu klasika a podle mě právem... ()

Gingera

Emotívne silný snímok Jonasa Åkerlunda sa venuje vtedy ešte tabuizovanej téme teenagerských problémov, homofóbii, šikane, anorexii, túžbe po tele z módnych časopisov, pocitu vylúčenosti, odsúdeniu verejnosťou. Citlivý a intímny vhľad do životov jednotlivých teenagerov kontrastuje s dirty prostredím tmavých izieb. Krásne zobrazuje ako každý z nás bojuje so sebou samým doma v zrkadle. Predstavuje podporu LGBTQ komunite a je empowering hymnou pre každého, kto cíti, že nezapadá. Rozplače ma vždy keď ho vidím. ()

• Song, který napsala Linda Perry z 4 Non Blondes o nejistotách a nedostatku sebevědomí lidí odsuzovaných společností, vévodil mnoha hitparádám. V té britské se udržel dokonce 51 týdnů. [Zdroj: Óčko Star] (rafix)