Všade dobre, doma peklo

• Česko Všude dobře, doma peklo (viac)

Don Champagne (Patrick Wilson) má na prvý pohľad všetko: vedie úspešný podnik, žije v dokonalom dome spolu s dokonalými deťmi a dokonalou ženou. Keď sa ale jeho manželka Mona (Katherine Heigl) dozvie o Donovom romániku s pôvabnou predavačkou Dusty (Jordana Brewster), premení sa toto predmestské hniezdočko pohody v hotové peklo. Donovi čoskoro dochádza, že Mona sa nezastaví pred ničím, dokonca ani pred vraždou, len aby ich starostlivo naplánované príkladné manželstvo zachránila. (TV Markíza)

Morholt

Parádní černá komedie, jakých se poslední dobou moc nevidí. Katherine Heigl byla v roli vládkyně domácnosti, která má svůj život naplánovaný do posledního detailu a je schopná pro svůj velký plán udělat doslova všechno, kouzelně na zabití a velkou část filmu si ukradla pro sebe. Ovšem pozadu nezůstával ani Patrick Wilson v roli jejího manžela-ňoumy a nezbytný sex appeal tomu dodala Jordana Brewster. Hodně jsem se bál zmršeného konce, ale všechno dopadlo tak nějak..no......dobře. Příjemné překvapení. 80% ()

misterz

Mať doma takú manželku, ktorá musí mať všetko (sex nevynímajúc) dopredu naplánované len preto, aby bolo všetko dokonalé, je vážne peklo. V tom prípade sa hádam aj dá prižmúriť jedno očko, že utýraný, podpapučový manželík vystrekol svoje šampanské inde. Zaplatil však pridraho, nerátal s tým, kam až je jeho manželka schopná zájsť... Ide síce o blbinku, ale je tu niekoľko momentov, ktoré mi rozhýbali brucho. Na nadpriemer to nie je, ale ako príjemná a oddychová čierna komédia by snímok nemal nikoho uraziť. 60/100 ()

kaylin

Není to tak komické, jak jsem si myslel, ale postavy Patricka Wilsona a Katherine Heigl jsou natolik zajímavé, že mě to prostě postupně muselo začít bavit. Navíc je to tak krásně krvavé. Jen škoda, že většina dalších postav stojí za pendrek, hlavně u Chi McBrida mě to hodně mrzelo, podobně jako u Jima Belushiho. ()

Marrty3

Jak tohle shrnout. Jestli tohle měla být komedie tak jsem měl asi špatnou náladu, jelikož jsem se za za celých 98 minut ani jednou nezasmál. Ano občas jsem se usmál, ale spíš tomu jak přihlouplé to je. Výhodou je, že Patrick a Katherine zahráli své role tak dokonale, že jsem jim vcelku vše věřil. Bohužel děj je tak absurdní a děravý, že zastínil i to nejlepší co ve filmu je. Na toto asi velmi brzy zapomenu. ()

YumiOkami

co udelate, kdyz zjistite, ze vas manzel podvadi s jeho mladsi kolegyni? rozvedete se? nee.. uriznete mu penis? moznaa.. zabijete jeho milenku? anoo! — manzel podpantoflak a manzelka psychopatka me fakt bavili; napad originalni a posledni vrazda potesila (svine si to zaslouzila). — nelibil se mi konec a obcasne trapne vtipy (rok 2015 byl rok spatnych vtipu, takze se ani nedivim, ze ten humor stal za hovno). || ❝𝐍𝐨𝐰, 𝐠𝐫𝐚𝐛 𝐚 𝐬𝐡𝐨𝐯𝐞𝐥. 𝐖𝐞 𝐧𝐞𝐞𝐝 𝐭𝐨 𝐟𝐞𝐫𝐭𝐢𝐥𝐢𝐳𝐞 𝐭𝐡𝐞 𝐠𝐚𝐫𝐝𝐞𝐧 𝐰𝐢𝐭𝐡 𝐲𝐨𝐮𝐫 𝐡𝐨𝐨𝐤𝐞𝐫.❞ 🏡🔨 ()

• Natáčení probíhalo v lousianském New Orleans. (Gabushka)
  • Původní název filmu byl North of Hell. (Gabushka)