Keď sa oživené exponáty v Americkom prírodovednom múzeu v New Yorku začnú správať čudne, Larry, čerstvo povýšený riaditeľ nočnej prevádzky múzea, musí zistiť, čo sa stalo. Magická zlatá doska, vďaka ktorej exponáty každú noc ožívajú, začína pomaly korodovať a kúzlo sa pomaly ale neúprosne vytráca. Odpoveď na to, ako ho obnoviť, sa skrýva v Britskom múzeu v Londýne. Larry by pre záchranu svojej múzejnej rodiny urobil čokoľvek, a tak sa vydá spolu so svojím synom Nickom a všetkými živými exponátmi na cestu z New Yorku do Londýna, aby tu tajomstvo zlatej dosky rozlúštili. (TV JOJ)

misterz

Tak ani do tretice Noc v múzeu neprekročila svoj tieň. Dvojka Stiller-Wilson obyčajne funguje minimálne priemerne a nie je núdza ani o zábavu, tu však divák nájde iba nudu zmiešanú s istou dávkou nostalgie a patetizmu. Prehliadka hereckých hviezd v prázdnej peknej škatuľke s občasným sekundovým zábleskom zlepšenia. 40/100 ()

HiddenDragon

Myslim ze zaver trilogie se povedl vkusne. Zkouknul jsem vsechny dily hned za sebou v originale (i kdyz je to obcas tezsi stihat, zni to fakt lip) a za sebe musim rict, ze je to vsechno na stejne brdo :)) Se vsemi plusy i minusy. Plusem treba je, ze se jim podarilo poskladat opet celou squadru jako v jednicce, to teda bravo. U serii to ocenuju, protoze aby po osmi letech dali vsechny do kupy, to neni bezne, i kdyz samzrejme se dvema smutnymi vyjimkami, ktere zminim na konci. Opet se dej odehrava v jinem muzeu, coz je celkem logicke, takze se tentokrat podivame do toho Britskeho. A musim rict, ze kulisy opravdu pusobily konzervativneji, anglicky. Misty az goticky. Hodne soch, opet malby. A taky jeden rytir. Lancelot mi sice trochu lezl na nervy (neco jako Kahmunrah ve dvojce), ale budiz. Jak rikam, je to zase to same. Nektere vtipky jsou fajn (kamerove strihy "vne/dovnitr" do sveta Wilsona/Coogana stale funguji:), opicka je bezva, parodie na Godzillu taky...ale zase je tu par trapnych slovnich prestrelek, z nichz je bohuzel dost krecovita i ta s "Wolverinem", ackoliv zkomolenina "Huge Ackman" me dost pobavila :) Ten napad se Stillerovou dvojroli je taky zajimavy, i kdyz jsem se za bricho vylozene nepopadal. On me chlapec proste nebere, je divnej, natoz kdyz je ve filmu 2x :-D Paradoxne vtipnejsi byla pro me neznama R. Wilson. Jinak jediny clen ansamblu, ktery je zmenen, je Larryho syn - no nevim, ten Skyler mu nejenze neni podobnej, ale jeste vypada jak holka, blba volba. Jako celek ma ale trojka "Muzea" opravdu nostalgickou atmosferu. Je vzpominkou na M. Rooneyho a zvlaste R. Williamse. Kdyz mu Larry (Stiller) rika se slzou v ocich "Sbohem, Teddy." pochybuju, ze to nikoho z divaku nedojme. Zavery jsou na vsech trech "Muzeich" fakt nejlepsi. Myslim ze takhle by to melo zustat. Ctverka uz by se proste nehodila. ()

M.i.k.e

v rámci celé muzejní trilogie druhý nejleší díl po jedničce,nicméně stále nic co bych musel nutně vidět znova,nebo si snad dokonce pořídit domů.Šablona zůstala stejná a za jediný trochu svěží vítr se dá považovat výměna New Yorku za Londýn.To sice znamená nové obživlé exponáty,ty ale z větší části kopírují svoje americké předobrazy.Po hříchu nejvtipnějším momentem tak zůstává cameo Huge Ackmana.Williams by si na rozloučenou určitě zasloužil lepší kousek...60% ()

Thomassi

Rodinná série o kouzelném muzeu a oživlých exponátech dostala už třetí pokračování, které rozhodně neurazí. Leč se jedná o záležitost čistě dětskou, dokázali jsme se s přítelkyní docela solidně pobavit. Změna New Yorku za Londýn vnesla čerstvý vzduch a celý film působí tak trochu jinak, i když se jedná pořád o stejnou zábavu jako předchozí díly. Perličkou je pak vystoupení Rebel Wilson, která je Benovi silným hlídačským konkurentem. Rozhodně lepší jako dvojka. 70%. ()

Aljak

Jednotka vynikla svojim originálnym nápadom, dvojka bola o čosi slabšia, no a táto trojka ma veľmi milo prekvapila. Myslel som, že potenciál tohto nápadu už bol viacmenej vyčerpaný, ale Night at the Museum 3 ma dokázala zaujať oveľa viac ako som očakával. V tomto prípade bol scenár naozaj vydarený a miestami mi to dokonca prišlo aj lepšie ako jednotka. Opäť mi tam prekážali najmä tí dvaja malí vojačikovia, ktorí ma iritovali aj v predchádzajúcich dieloch. Ale inak veľmi príjemná oddychovka s dobrou zápletkou a so starými známymi postavami (+ niekoľkými novými prírastkami). A čo sa týka kality vizuálnych efektov, tak treba uznať, že tu si dali naozaj záležať. A či bude 4ka? No neviem, ale obávam sa, že už by táto téma spadala do hlúpeho klišé. ()

• Tento díl vydělal ze všech filmů trilogie nejméně – Noc v muzeu (2006) vydělala 574 milionů amerických dolarů, Noc v muzeu 2 (2009) vydělala 413 milionů dolarů a tento díl vydělal 363 milionů dolarů. (Varan)
  • Ve filmu si záhraly malé cameo děti Bena Stillera (Larry), jako děti zírající na Larryho a jeho gang v autobuse. (Hpatrik)

Na třetího Hobita si počkáme

Na třetího Hobita si počkáme

03.03.2013

A nikoho to asi nepřekvapí. Když Peter Jackson a studio Warner loni v létě rozhodli o rozdělení původně dvoudílného Hobita na tři části, uklidňovali fanoušky, že na trojku nebudou čekat celý rok, ale… (viac)