Prekvapení láskou

• Česko Advokátní kancelář (viac)
všetky plagáty
Ukážka z filmu 6

Ponorte sa do každodenného života podnikového právnika - porady a trápenia, neurózy a kravaty, hrnčeky kávy a zmluvy. Milánsky autor najpredávanejších kníh a internetového blogu Duchesne prichádza na plátna kín. V tejto komédii z prostredia podnikového práva je celý workoholický svet ambiciózneho advokáta vydaný napospas zvodnej právničke z konkurenčnej firmy. Keď sa jeho súkromný život ocitne v troskách a každodenná pracovná smršť sa začne vymykať kontrole, musí zúfalý právnik svoj doterajší život celkom prehodnotiť. (TV Doma)

Ukážka z filmu 6

Malarkey

Italové se tady podpírali studiem Warner Bros, které tenhle film financovalo. Také se tu ale vcelku solidně opřeli o kupodivu dobře vložený a nevnucující se product placement. Nemám ho ve filmu rád, ale tady jsem to docela přijal. Nicméně, a to už je o prsa, se opřeli i o trenéra se super schopnostmi, Mourinha, což mě docela fajnově pobavilo. Každopádně nemůžu ale ř íct, že by mě tahle komedie vysloveně vykolejila. Měla nakročeno, ale veškeré frky, co divákovi vmetla před ksicht, tak galantně zpracovala, že bouřlivácký humor byl ta tam. A přitom s tímhle filmem mohla být ještě legrace... ()

MickeyStuma

Italský právnický film šmrncnutý romantismem se netváří jako nucená komedie. Humor tu nějaký je, ale vyznívá z podstaty věci. Tudíž je zcela nenásilný. Příběh sleduje práci advokátů s prostředí podnikového práva se vším, co tato profese obnáší. Především neustálé jednání s touhou dotáhnout vše do konce ku prospěchu svému. Příběh pokojně sleduje vzniklý milostný vztah dvou právníků, přičemž každý stojí na opačné straně barikády. On je Ital, ona Francouzka. Jsou i v této situaci zájmy zcela osobní, anebo zákeřně pracovní? Atmosféra snímku je velice klidná, tudíž může být pro někoho také velice nudná. Výborný scénář je natočen s typickým italským a francouzským dialektem, což dokládá i použitá hudba. Celé to tedy vyznívá až artově. Snímek tak rozhodně není pro každého, ale divák prahnouce po uměleckých či festivalových snímcích si přijde na své a jeho kvalitu jistě potvrdí. ()

Ashar odpad!

Studio Stupido. Film jsme se ženou ani nedokoukali. Italský humor je hodně hloupý a jednoduchý a pro náročného českého švejka je těžké tento druh humoru akceptovat. Nerad filmy odstřeluji a dávám alespoň jednu hvězdu, ale tady to prostě nejde. Blbej právník, blbej šéf a ještě blbější nově příchozí pracovník, který si ani nepřečte smlouvu, kterou chystá pro důležité jednání. Ani se nedivím, že jeden z těch bláznů vyskočil z okna. Měli by v tom ústavě mít alespoň mříže, aby nedocházelo ke ztrátám na zřízencích. ()

Enšpígl

Taková pohodová blbinka, která umí překvapit humorem zejména v dialozích, ale taky nám občas přeťapavá na místě a odehraje pár kravinek, ale ne třeba se na ten film nějak výrazně zlobit, korn když nabízí docela hezkou samičku. ()