Temné kriminální drama o tajemné krásce v pozadí brutální vraždy. Tajemná krása v pozadí brutální vraždy? Peníze. Sex. Moc. O tom všem vypráví tento strhující thriller. Hrdinou je detektiv Corelli, který se při vyšetřování sadistické vraždy dostává do vysokých politických kruhů. K podezřelým patří i Tina, jeho někdejší milenka a žena jeho spolužáka, právníka Gavina. Klíčem k případu se stává záhadná kráska přezdívaná Jade... (oficiálny text distribútora)

tron

Nechcem vám kaziť sny, ale napriek dráždivému plagátu a prítomnosti dračice menom Linda Fiorentinová (DIABOLSKÁ ZVODKYŇA), nečakajte erotický triler, pretože tento film videl Paula Verhoevena z rýchliku a aj to ešte v tuneli. Biedna réžia, podrazácky scenár, otrasné herecké výkony inak schopných frajerov (Biehn, Palminteri) a matné tempo s mútnou atmosférou, to sú hlavné charakteristiky tejto nešťastnej biedy. A Davidovi Carusoovi mali zakázať účinkovať vo filmoch už na začiatku 80. rokov. Najvtipnejšie (najsmutnejšie) je, že režíruje legendárny William Friedkin. ()

Djkoma

Temné kriminální drama říká tvůrce obsahu a já musim nesouhlasit. Krimi thriller zní lépe a je určitě přesnější a jméno režiséra je velmi zavádějící. William Friedkin, známý jako tvůrce Vymítače dábla a Francozské spojky, je slušný režisér, ale jeho kariéra připomíná rychlí vzlet do nebe a strmý dlouholetý pád. FIlm není v ničem ani průměrný a na první pohled bych typoval, že je to televizní produkce. ()

Jara.Cimrman.jr

"Nebyla by to hrozná ostuda, kdyby měla jedna malá neřestná štětka zamíchat budoucností našeho skvělého státu?" Vraždy a sex mezi smetánkou mě nalákaly k hrátkám s nymfomankou Jade, ale postupně jsem zjistil, že se slečnou Jacinto by to pro mě bylo zábavnější i bezpečnější. Nicméně jsem očekával erotický thriller a ten se nedostavil. To je škoda, ale po sekáčku na led přesto zmizí z mé ložnice i africká sekerka a pro jistotu i motorová pila. ()

Enšpígl

Linda Fiorentino je tak hot, že stačí aby ukázala nehty na prstech a neusnu z toho 14 dní. Těžce mě nasral fakt, že do role Lindina mužskýho protějšku byl obsazen David Caruso a ne já ! Vůbec nechápu Curuza jako chlapa, místo toho aby vzal scénář, sežral ho a skočil po Lindě, tak si hraje na herce, no jak trapný, ještě si Linda bude myslet, že se chlapům nelíbí. To se Caruzovi fakt povedlo. Teď budu muset jménem všech chlapů letěl za Lindou a napravit to, co Caruzo posral. ()

emma53

Já do toho šla hlavně kvůli Davidovi, ale holt mu chyběly ty černé brýle, hlava skloněná na stranu, ruka zaseklá v boku a hlavně mně rušil jiný dabér. Já už si zvykla na dabéra z Miami, ale ten si musel ještě počkat. Ke konci to byl už trochu hokej, ale ten úplně závěrečný puntík na konci to horko těžko vybalancoval na slabší trojku. Politika, sex a vydírání jsou tři indicie v jednom balení, které jsou celkem známé, ale na 95 rok je to otevřenější, než bych předpokládala. ()

• Joe Eszterhas predal scenár za 2,5 milióna amerických dolárov. (ČSFD)
  • Natáčelo se v americkém státě Kalifornie v lokacích Los Angeles, San Francisco a Montara. (Terva)