Demi Lovato: Stay Strong

(relácia)

V tomto hodinovém dokumentu nechá Demi diváky MTV nahlédnout do svých nejintimnějších okamžiků během veřejného zotavování ze stravovacích zlozvyků. (oficiálny text distribútora)

lilylove

Demi jsem měla ráda jako zpěvačku i jako herečku ale nikdy jsem nebyla její velká fanynka a nikdy pro mě nebyla inspirující ale pak když jsem se podívala na tenhle dokument který mě skoro až dohnal k slzám zvistila jsem že Demi je opravdu inspirující osoba která svým životem dokáže hodně lidím pomoci a změnit jejich život.Musím říct že to byl opravdu úžasný dokument. ()

Handle

Když jsem viděl Camp Rock, tak jsem Demi Lovato tak trochu odepsal a už se o ní nezajímal. Cca před pár měsíci jsem ale zaregistroval, že je to vlastně celkem dobrá zpěvačka. O jejich problémech jsem věděl jen tak okrajově a až tento dokument mi je přiblížil. Můžu říct, že to bylo opravdu působivé. Depresivní, ale přesto inspirující, Demi má fakt můj obdiv a bezesporu je to velmi silný člověk. ()

Todd_Hewitt

Pamatuju si, jak jsem Demi Lovato nesnášel a vždycky jsem ji bral jako "tu holku ze Sonny a Camp Rocku". A to se před rokem změnilo. Když se předávkovala a byla v léčebně a tak, to mě moc nezajímalo. A pak jsem slyšel Skyscraper. A zamiloval jsem se do ní. A od tý doby jsem #Lovatic. Ne moc velkej, ale jsem... A tenhle dokument moje pocity k ní jenom utvrdil. Původně jsem se rozhodl pro tři hvězdičky, ale byl jsem nucen změnit na čtyři, a to kvůli brekotu a jekotu který mi dokument způsobil. ()

morgan1987

Jelikož už nepatřím do kategorie náctiletých, jež zasáhla vlna Camp roku a podobných disneyovských šíleností, měla jsem o Demi jen základní zdání. Ve chvíli kdy vyšel Skyscraper jsem zjistila, že to s ní není tak nejhorší :). Jejím příchodem do X factoru jsem jí zaregistrovala ještě víc a vážně si jí oblíbila. Demi je skvělá a tenhle dokument vážně super. Jak už bylo řečeno, je to reálný, nepřifouknutý, možná trochu depresivní, ale to je v pořádku s dokumentem o poruchu příjmu potravy a sebepoškozování. Myslím že spoustu mladých holek se v tom může najít a vzít si z toho příklad, doporučuju! ()

Luczynkaaa

Popravdě jsem s Demi zkoukla jen pár filmů, v Camp Rocku mě ohromila, ale potom jsem se o ní už nijak nezajímala. Dnes jsem ale narazila na tento dokument, měla jsem hodně času, tak jsem si řekla, proč se na to nepodívat. Během pár minut jsem byla dojatá. Z Demi byla cítit obrovská upřímnost a toho si u dnešních umělců vážím ze všeho nejvíc. Nic z toho jsem o ní nevěděla, ale tohle mě opravdu dostalo. ()